Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Tolga Zengin, Ankara'da gerçekleştirilen terör saldırısına tepki gösterdi.

Gözden kaçırmayın

Arnautovic, Beşiktaş yönetimine haber gönderdi Arnautovic, Beşiktaş yönetimine haber gönderdi
 Tolga Zengin, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, Galatasaraylı  futbolcu Umut Bulut'un saldırıda kaybettiği babası Kemal Bulut'u yarın toprağa  vereceğini belirterek, şunları kaydetti:
 
"Umut kardeşim doğum gününde babasını toprağa verecek. Bin bir  zorlukla, güçlükle, emekle onu büyütüp, yetiştirip topluma kazandıran babasını.  Terör insan ayrımı yapmıyor, sen, ben fark etmiyor. Sadece Umut'un hikayesi  değil, onlarca, yüzlerce masum insanın böyle hikayesi var. Kemal amca, Peri,  Dorukhan, Ozancan, Mehmet Emre ve diğerleri... Kimi kendini yetiştiren anne,  babasını, kimi yetiştirip güzel bir hayat düşlediği oğlunu, kızını, kardeşini  kaybediyor. Allah'ım sabır ver."
 
Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet ve yakınlarına  başsağlığı dileyen Tolga, "Teröre bir şekilde destek olan, terör örgütlerinden  beslenen, teröristle kol kola giren, dağlarda, yollarda, sivil yerleşim  yerlerinde masumların, asker ve polisin canına kast eden, canlı bombaların evinde  taziye çadırı kuran herkes de bunun hesabını verecek. Er ya da geç." ifadelerini  kullandı.