TRT ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Yürek Çıkmazı sürükleyici senaryosuyla diziseverleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Salı akşamları ekranlara gelen Yürek Çıkmazı; İlginç hikayesi, güçlü oyuncu kadrosuyla zirvedeki yerini koruyor. 

Yürek Çıkmazı hangi kitaptan uyarlandı

Gözden kaçırmayın

Herkesin Gündeminde! Kasaba Doktoru Nerede Çekiliyor? Uluçınar Hastanesi nerede, gerçekte var mı? Herkesin Gündeminde! Kasaba Doktoru Nerede Çekiliyor? Uluçınar Hastanesi nerede, gerçekte var mı?

Sevilen dizi, Atike Hınçlıer'in Yürek Çıkmazı isimli romanından uyarlanmaktadır.  Ayrıca kitapta anlatılan konu da gerçek bir hayat hikayesinden alınmıştır.

Yürek Çıkmazı Nerede Çekiliyor

Her bölümü merakla takipedilen dizi, İstanbul Beyoğlu'nda bulunan Yürek Çıkmazı Sokağı'nda çekiliyor.

Yürek Çıkmazı Yeni Oyuncu

TRT1'in bu yıl seyirci karşısına çıkardığı en iddialı işlerden birisi olan Yürek Çıkmazı, kadrosuna usta oyuncu Mehmet Aslantuğ'u kattı. Mehmet Aslantuğ uzun zaman sonra yeniden seyirci karşısına çıkacak.

Yürek Çıkmazı Konusu

Duygusal, samimi hikayesi ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başaran Yürek Çıkmazı dizisi, kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının duygu yüklü hikayesini ekranlara taşıyor. Her birinin hikayesi, çocukluktan beri yaşadıkları, travmalar, verdikleri yaşam mücadelesi ayrı ayrı dizide işleniyor.

Bazı hikayeler sondan başlar. ''Bilseniz ölmem ne uzun sürdü.'' Tıpkı Cennet’in hikayesi gibi… Hayatı boyunca susmuş bir kadındı o; şiddet görmüş, korkmuş, vazgeçmiş… Ölmeden önce bir mektup bıraktı geride. Son bir çığlık: “Bilseniz ölmem ne uzun sürdü!”

Yürek Çıkmazı Oyuncuları

Başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta’yı bir araya getiren projede; Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Bihter Dinçer, Erhan Alpay, İlayda Ildır gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor. Yürek Çıkmazı dizisinin yönetmen koltuğuna usta isim Serdar Gözelekli otururken, senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar kaleme alıyor.