Yunanistan'ın en çok okunan gazetesi Gazzetta'nın yazarı Johnny Georgopoulos, Beşiktaş’ın transfer listesinde olduğu iddia edilen Chuba Akpom ve Aleksandar Prijovic ile ilgili edindiği son bilgileri açıkladı.

Radyospor’da Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın canlı yayında sorularını yanıtlayan ve sıcak bilgileri paylaşan Johnny Georgopoulos’un değerlendirmeleri şu şekilde:

Georgopoulos: “Akpom ve Prijovic Beşiktaş’ın gündeminde”

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ın anlaştığı Weghorst'un sözleşme detayları belli oldu Beşiktaş'ın anlaştığı Weghorst'un sözleşme detayları belli oldu

Akpom ve Aleksandar Prijovic Beşiktaş’ın gündeminde. Akpom’un Beşiktaş’a önerildiğini duydum. PAOK’ta istediği gibi başlayamadı. Akpom düzenli şekilde oynayamıyor. Beşiktaş’ın gol atacak oyuncuya ihtiyacı var. Ama Akpom daha çok ikinci forvet pozisyonunda. Doğrudan gol atan bir oyuncu değil. Klasik bir forvet değil işin özeti. Beşiktaş’ın bu oyuncuyla ilgilendiğini ve kendisinin önerildiğini biliyorum.

Georgopoulos: “Prijovic’in Beşiktaş’a transfer olma ihtimali daha yüksek”

Yolu Boluspor’dan geçmiş ve PAOK’ta oynayan stili Zlatan Ibrahimovic’e benzetilen Prijovic de Beşiktaş’ın gündeminde. Bu konuda net bilgilerimiz var. Bu transfer gerçekleşir mi bilemiyorum. Ama Akpom’a göre daha fazla öne çıkabilir. Gerçekleşme ihtimali daha yüksek. Ama Prijovic için Sporting Lizbon’un da devreye girdiğini biliyoruz.

Georgopoulos: “Prijovic, Suudi Arabistan’da mutlu değil”

PAOK’un Akpom ile ilgili 4-5 milyon Euro beklentisi var. Prijovic konusunda Beşiktaş’ın şansı daha fazla bence. Oyuncu Suudi Arabistan’da Al İttihad ekibinde mutlu değil. Oradan kiralık olarak çıkışı söz konusu. Eski kulübü PAOK’a dönmesi de gündeme gelebilir ama PAOK’un mali açıdan bazı problemleri var. Bence başarılı bir oyuncu. Zlatan’a benzer özellikleri var. Beşiktaş’a transferinin olma ihtimali var.

Ajansspor