Yönetime Büyük Baskı

Beşiktaş’ın son dönemde futbolda irtifa kaybetmesi, Başkan Orman’ı kızdırdı.

ÖZEL 17.12.2013 - 11:33 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Beşiktaş Yönetimi’nin sabrını taşırdı. Camianın da büyük baskısı nedeniyle futbolun profesyonel yönetiminibitirmeyi düşünen Başkan Orman’ın sezon sonuna kadar profesyonel ekipleyola devam etmenin daha doğru olacağını dile getirdiği vurgulandı.


Fikret Orman sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini kabul ederek devre arasına kadarbeklemenin daha faydalı olacağını söylediği belirtildi. Bu arada BaşkanFikret Orman’ın teknik heyet  ve futbolcularla biraraya geldiği,çeşitli uyarılarda bulunduğu öğrenildi.


Kasımpaşa maçından sonra acil toplantı yapan,Başkan Fikret Orman’ın da katılımı ile gerçekleşen ve siyah beyazlı tümyönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu toplantının ana gündem maddesiKasımpaşa maçı oldu.


Ligde Fenerbahçe’nin 12 puan gerisine düşen Beşiktaş’da yönetimin ocakayında takımdan gönderilmesi planlanan futbolcular, yapılacak olantransferler, divan kurulunda olası eleştiriler karşısında takınılacakortak tavır ve kulüp içerisindeki değişiklikleri ön gören bazı radikalkararlar alacağı öğrenildi.


Beşiktaş camiası içinden gelen baskılar sonucu Beşiktaş yönetimi bu tür olaylar karşısında daha güclü olunmasını, camiadaki bu tür dağınıklığın takıma zarar vereceğine dikkat çekentaraftarlar, futbolcular üzerinde de baskı oluşturacak bu türtartışmaların kabul edilemez olduğuna vurgu yaptı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@