Yönetim Rest Çekti

Beşiktaş'ın yıldız futbolcuları Hugo Almeida ve Manuel Fernandes yeni sözleşmeleri için zam istiyor ancak yönetim buna pek sıcak bakmıyor.

ÖZEL 29.10.2013 - 14:37 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Beşiktaş'ın yıldız oyuncuları Hugo Almeida ve Manuel Fernandes'in yeni sözleşme imzalamama sorunu devam ediyor.

Son olarak Akhisar Belediyespor deplasmanında üç golde de payı olan iki Portekizli futbolcunun takımda geleceği henüz netlik kazanmadı. Hugo Almeida'nın kaçırdığı goller ve isteksiz davranışları yönetim tarafından hoş karşılanmazken, Manuel Fernandes'in ise daha fazla zam istemesi sıkıntı yaratıyor.

Takımın en fazla kazanan iki oyuncu olmalarına rağmen yeni sözleşme imzalamak için ücretlerinde zam isteyen iki yıldız futbolcunun  bu teklifine sıcak bakmayan Beşiktaş yönetimi, kendilerinin sunduğu şartları kabul etmedikleri takdirde iki yıldız oyuncu ile yollarını ayırmaya sıcak bakıyor. Takımdaki gelecekleri kesinleşmeyen Fernandes ve Almeida'nın her geçen gün takımda kalma ihtimali biraz daha düşüyor.

Öte yandan ara transfer döneminde takviye yapacak olan Beşiktaş'ta Önder Özen ve ekibinin bir kaç oyuncu ile ilgilendiği ve bu oyunculardan en az birinin devre arasında takıma kazandırılması bekleniyor. Anderleceht forması giyen 19 yaşındaki genç futbolcu Dennis Praet'in de bu isimlerden biri olduğu öğrenildi.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@