Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bugünkü yönetim kurulu toplantısında, Önder Özen'in gitmesini isteyen yöneticilere karşı duracak, tüm yönetime "Özen'in arkasındayım" mesajı verecek. Toplantıda ayrıca yönetim içindeki bazı görev değişiklikleri de günde

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen ile bir süre öncesindeyollarını ayırmayı planlayan, fakat son anda bu kararını değiştirenBaşkan Fikret Orman, bugün Yönetim Kurulu'nu toplayacak. Siyah-beyazlıkulübün başkanı, Özen'e karşı olan yöneticilerin fikirlerinideğiştirmeye çalışacak, tüm yönetime, “Özen'in arkasındayım" mesajınıverecek.

Oldukça tartışmalı geçmesi beklenen yönetim kurulutoplantısında Önder Özen'i savunacak olan Başkan Fikret Orman, yenisezon öncesinde bu tartışmaları tamamen bitirmeye çalışacak. ÖzellikleDany ve Jones transferleri, futbolcuların gece gezmeleri ve BJK TV'dekiaçıklamalarından dolayı tepki alan Özen'e karşı olan yöneticilerin bukonuda kararlı bir tutum takınacağı, kesinlikle destek vermeyeceği ilerisürüldü.

Önder Özen dışında toplantıda, yönetimdeki yenidenyapılanmayı da gündeme getirecek olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın,bazı görevlerde değişikliğe gideceği iddia edildi. Camiadan sızanhaberlere göre, beş yöneticinin görevleri bizzat başkan tarafından başkayöneticilere verilecek.

Gözden kaçırmayın

Nadiem Amiri bize büyük güç katacak Nadiem Amiri bize büyük güç katacak

Öte yandan bugünkü yönetim kurulutoplantısında Başkan Fikret Orman, transfer çalışmaları hakkındaarkadaşlarına bilgi verecek. Özellikle İngiltere'deki temasları hakkındayönetimi bilgilendirecek olan Orman, olası Demba Ba transferinindetaylarını verecek.