Yönetim Kararsız

Beşiktaş yönetimi iki Portekizli yıldızının sözleşme yenileme konusunda kararsız kaldı.

ÖZEL 27.10.2013 - 12:52 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Beşiktaş yönetimi iki Portekizli yıldızının sözleşme yenileme konusunda kararsız kaldı.
Beşiktaş taraftarları başta olmak üzere taraflı tarafsız herkesi kendisine hayran bırakan Manuel Fernandes'in İstanbul gece hayatına olan düşkünlüğü yönetimin sözleşme yenileme konusunda kararsız kalmasına neden oluyor.
Beşiktaş'a geldiği ilk günden beri fedakarlıklar yapan, aynı dönem transfer oldukları vatandaşları Simao ile Quaresma'nın takımdan ayrılmasına rağmen takımda kalan ve kısa bir süre içinde takımın lideri olan Manuel Fernandes ile hala sözleşme yenilenmemesinin nedeni Beşiktaş yönetiminin kararsız kalması. Beşiktaş yönetimi, gece hayatına düşkün olan ve daha iyi bir sözleşme isteyen Manuel Fernandes konusunda kararsız kaldı.
Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Portekizli yıldız, taliplerinin çokluğuna rağmen Beşiktaş takımında kalmak istiyor. Gelen bilgiler ise her türlü fedakarlığı yaptığını düşünen Fernandes'in aynı reaksiyonu Beşiktaş yönetiminden alamaması, kendisini hayal kırıklığını uğratıyor.
Öte yandan Beşiktaş yönetimi kaçırdığı goller yüzünden eleştirilerin hedefi olan Hugo Almeida'nın sözleşmesini yenileme konusunda da kararsız kaldı. Portekizli forvetin kaçırdığı pozisyonlar, formsuzluğu Beşiktaş yönetimini kararsızlığa soktu.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@