Yönetim Endişeli

Galatasaray derbisinde yaşanan olaylar sonrasında 4 maç ağır bir ceza alan Beşiktaş'ın Sivasspor mücadelesi ile cezası sona eriyor.

ÖZEL 05.12.2013 - 12:01 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Bu hafta Sivasspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ın cezası bitiyor.Beşiktaş camiasını düşündüren konulardan biri gezi parkı eylemleri ve iktidar partisine muhalif eylemlerin Kasımpaşa stadında devam etmesi bu  sloganlardan siyah beyazlı kulübü ve futbolcuları çok etkileyeceği , bu konuda büyük Beşiktaş taraftarını sakinliğe ve soğukkanlılığa davet ediyoruz.

Galatasaraymaçında yaşanan olaylar nedeniyle seyircisiz oynama cezası alanBeşiktaş'ın cezası bu hafta oynanacak olan Sivasspor maçı ile sonaeriyor.

Cezanın sona ermesinden sonra Olimpiyat Stadyumu yerineKasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda maçlarını oynayacak SiyahBeyazlı takımda, Beşiktaş yönetimi endişe duyuyor.

Beşiktaşyönetimi olayların çıkmasından ve siyasi sloganlardan atılıp takımınceza almasından dolayı endişe duyduğu belirtildi. Beşiktaş yönetimi bukonuda endişesini taşırken, cezanın bitmesinden sonra Siyah Beyazlıtaraftarları yeniden takıma destek olmasını bekliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@