Beşiktaşlı yöneticiler, kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan'a sitemde bulundu. 'Bu kulüpte tarih boyunca kimsenin parası kalmadı kalmaz' diyen siyah beyazlı idareciler, gurbetçi oyuncuyu takım arkadaşlarının motivasyonlarını bozmakla suçladı.

Sabah gazetesinden Ogün Şahinoğlu'nun haberine göre; Beşiktaş'ta kriz yaratan orta saha oyuncusu Tolgay Arslan'a yönetim kurulunun aldığı kadro dışı kararı önceki gün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde resmen tebliğ edildi. Beşiktaşlı yöneticilerin, 'Bundan sonra Fulya Tesisleri'nde çalışacaksın' dedikten sonra oyuncuya, Medipol Başakşehir karşılaşmasının devre arasında etli pilav yemesini de hatırlatarak şöyle sitemde bulundukları öğrenildi:

TAVRIN CİDDİYETSİZ 

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş hakemlerin çifte standartını ortaya koydu! Beşiktaş hakemlerin çifte standartını ortaya koydu!

'Beşiktaş gibi büyük bir kulüpte tarih boyunca hiç kimsenin parası kalmadı, kalmaz da. Sen takım arkadaşlarma ayıp ettin... Arkadaşların sahaya çıkıp önemli bir maç oynayacakken sen ciddiyetsiz bir tavır sergileyerek hem takımın motivasyonunu düşürüyorsun hem de moral bozuyorsun.' Bu arada Tolgay Arslan'nın sözleşmesi sezon başma 2.5 milyon Euro'dan 2022 yılına kadar yenilenmişti.

Sabah