Trabzonspor derbisi öncesi Siyah-Beyazlı yöneticilerin ortak görüşü; "En zor maçımıza çıkıyoruz. Bu karşılaşmayı kazanırsak, şampiyonluğu büyük oranda garantileriz" olmuştu.

Medical Park Arena'da nefesleri kesen mücadelede uzatmalarda Atiba Hutchinson'ın golüyle gelen 4-3'lük galibiyetin ardından Başkan Fikret Orman ve yöneticiler, mutluluktan havalara uçtu. Zaferin sevincini yaşayan yöneticiler, şampiyonlukla birlikte gelecek olan üçüncü yıldızın coşkusunu şimdiden kutlamaya başladı. Siyah-Beyazlı yöneticiler, "O sene bu sene, bundan sonra her sene" sloganını bir kez daha hatırlattı ve şunları dile getirdi:

TRABZONSPOR DERBİSİNİ UNUTAMAYIZ

"Bu seviyeye çok çile çekerek geldik. Feda sezonundaki Trabzonspor maçını unutmadık. Kaçan golün ardından tüm oyuncularımızın kendini yere bırakmasını unutamayız. Ama işte o ruh sayesinde buralara kadar geldik. Artık son ana kadar savaşan bir takımımız var. Tüm oyuncularımız sahada kazanmak için her şeylerini veriyor. Son golün ardından sevinçlerini ve hırslarını herkes gördü. Bu ligin en iyi takımı olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Henüz matematiksel olarak şampiyonluğu ilan etmedik ama büyük bir avantajı yakaladık. Ayaklarımız yere sağlam basmalı... Geçen sezonki şampiyonluğun ardından 'O sene bu sene, bundan sonra her sene' demiştik. İnşallah daha çok şampiyonluk alacağız." 

BİZ DEĞİL, ONLAR KORKSUN

Avrupa Ligi'ndeki Lyon maçını da değerlendiren yöneticiler, "Bizim değil, Lyon'un bizden korkması lazım. Rakibin çok iyi bir takım olduğunu biliyoruz. Ama biz de iyi bir takımız. Bunu bu sezon defalarca gösterdik. Lyon'a kazanmaya gideceğiz. Taraftar desteğimiz çok olacak. Biz teknik ekibimiz ve takımımıza güveniyoruz. Avantajlı skorla evimize döneceğiz" diyerek iddialarını ortaya koydu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta kombine fiyatları belli oldu Beşiktaş'ta kombine fiyatları belli oldu

Kaynak: Akşam