Beşiktaş'ta takımdan sorumlu yönetici Emre Kocadağ, son dönemde oldukça başarılı bir performans gösteren Alman kaleci için, “Onunla alakalı gerekli girişimleri yapacağız. Kendisi değerli bir oyuncu, kariyeri belli. Biz onun kalmasını isteriz” diye ko

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi ve A Takımdan Sorumlu Yönetici Emre Kocadağ, Karius’un geleceği hakkında konuştu.

Kocadağ, “Bu sene Karius iyi bir performans gösteriyor. Onunla alakalı gerekli girişimleri yapacağız. Kendisi değerli bir oyuncu, kariyeri belli. Biz onun kalmasını isteriz. Bunu şartlar belirler” dedi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş 2. başkanından Valerien Ismael itirafı! Beşiktaş 2. başkanından Valerien Ismael itirafı!

Aboubakar tamamen...’

Siyah-Beyazlı yönetici Kocadağ, Vincent Aboubakar’la ilgili olarak ise “Aboubakar ile ilgili yaşanan dönemleri bilmiyorum. Şu an gündemimizde var diyemem ama olmayacak diye bir şey yok. Bu tamamen ekonomik şartlara göre. Kulübün içine girdikçe ciddi sıkıntıları görebiliyoruz. Biz burada çözüm üretmeye geldik. Bunların üstesinden geleceğiz” diye konuştu.

Kocadağ, “Önümüzde bir Konya maçı var ve takımın havası gayet iyi. En uygun bölgeye 1 veya 2 transfer yapılacaktır. Forvet transferi olabilir. Hocanın isteği doğrultusunda hangi bölgelere takviye isterse. Devre arasındaki pozisyonumuz da önemli. Nasıl gireceğiz, devam edeceğiz. Bu planlamayı yaparız” yorumunu yaptı.

Fanatik