Yılın “En“ leri Ödüllleri“ Sahiplerini Buldu

Marmara Üniversitesi tarafından düzenlenen "Beşiktaş'ta Yılın "En" leri ödüllleri" sahiplerini buldu. Kartalbakisi.com yılın en iyi haber sitesi seçildi.

AMATÖR BRANŞLAR 24.05.2012 - 16:39 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Marmara Üniversitesi tarafından düzenlenen "Beşiktaş'ta Yılın "En" leri ödüllleri" sahiplerini buldu.
Beşiktaş Basketbol, Tekerlekli Sandalye ve Hentbol Takımlarının yanı sıra Kartalbakışı'da "Yılın en iyi haber portalı" dalında bu yıl ki ödülün sahibi oldu.Ergin Ataman Yılın Antrenörü ödülünün sahibi olurken Pops Mensah Bonsu Yılın Basketbolcusu ödülünü kazanan oyuncu olarak ödüle layık görüldü. Efes Pilsen - Banvit maçını izlemeye giden Ataman'ın yerine ödülünü yardımcısı Yağızer Ulu, Bonsu'nun ödülünü ise takım menajeri Murat Murtezaoğlu aldı.
Marmara Kartalları özel ödülü ise zor dönemde taşın altına elini koyan Fikret Orman ve Yönetimine layık görüldü. Yönetim Kurulunu temsilen bu dalda ki ödülü yönetim kurulu üyesi Berkan Gocay devraldı.
Öğrenciler Sanat dalında yılın en iyi Beşiktaşlısı ödülünü, oyuncu Sarp Apak'a verirken, Yılın Tiyatro oyunu ödülünü de Özgür Özgülgün'ün yazdığı "Aut" adlı Futbol ve Tribün oyununa verdi.
İşte Beşiktaş'da alanlarında en iyilere verilen ödüllerin kategori ve sahipleri;
Yılın Beşiktaşlı Sanatçısı Ödülü / Sarp ApakYılın Beşiktaşlı Yabancı Sporcusu Ödülü / Pops Mensah BonsuYılın Beşiktaşlı Spor Yazarı Ödülü / Ali EceYılın Takımı Ödülü / Erkek Basketbol Takımı ve Engelli Basketbol Takımı Yılın Beşiktaşlı Muhabiri Ödülü / Hakan GündoğarYağmur Merve Berber Onur Ödülü / Serdal AdalıYılın Beşiktaşlı Yerli Sporcusu Ödülü / Egemen KorkmazYılın Beşiktaşlı T.V. Yorumcusu Ödülü / Metin TekinYılın Haber Sitesi Ödülü / Kartal BakışıYılın Antrenörü Ödülü / Ergin AtamanMarmaralı Kartlallar Özel Ödülü / Fikret Orman ve Yönetim KuruluMarmaralı Kartallar Nostaji Ödülü / İlhan Mansız
Gelişmelerden Haberdar Olun

@