Mali durumunu büyük oranda düzelten, Vodafone Arena’yı bitiren, şampiyonluk yolunda koşar adım ilerleyen Beşiktaş’ta, ara transferi tamamlayan yönetim gözünü yeni sezona da çevirdi.
İç transferde elindekileri tutmak için Tolga Zengin ve İsmail Köybaşı ile masaya oturan yönetimin asıl hedefi ise Türk futboluna damga vuracak.

Siyah Beyazlılar şampiyonluk yolundaki tek rakibi Fenerbahçe'nin iki önemli yıldızı Gökhan Gönül ve Mehmet Topal'a kancayı attı. Fikret Orman'ın çok istediği iki yıldız için Ahmet Nur Çebi'nin devrede olduğu ve Gönül ve Topal ile ofiste görüştüğü öğrenildi.

Öte yandan Pereira'nın sezon başında istenmeyen adam ilan ettiği Mehmet Topal'ın o zaman gelen teklife de "Neden olmasın, sözleşmem bittiğinde gelin görüşelim" cevabını verdiği bilgisine ulaşıldı.

Ahmet Nur Çebi ile görüşen iki futbolcunun transfere sıcak baktığı ve sezon sonunda %90 ihtimalle Beşiktaş forması giyeceği öğrenildi.

MEHMET TOPAL, FİKRET ORMAN İLE EVDE GÖRÜŞTÜ!

Fenerbahçe ve Milli Takım'ın vazgeçilmez oyuncusu Mehmet Topal ise Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın evine kadar giderek transfer ile ilgili detayları konuştu. Gökhan Gönül'ün de Ahmet Nur Çebi ile her an temas halinde ve transfere oldukça sıcak bakıyor. 

Gökhan Gönül'ün bacağında sıklıkla saklamaya çalıştığı ve 2009 yılında büyük olay olan kartal resmi bulunuyor.


KAYNAK:MEDYAHABER.COM