Beşiktaş Yöneticisi Mete Vardar; "Başarılarınızı birkaç yıldızın üzerine yıkarsanız bu zorlu ve uzun yarışta tıkanırsınız. Bu nedenle bizim kadromuzdaki her oyuncu çok kıymetlidir. Şampiyonluk 25 futbolcunun omuzlarında yükselecek" dedi.

Beşiktaş'ın, A takım sorumluluğunu yürüten yöneticisi Mete Vardar, sessizliğini SABAH için bozdu. Futbolcuların tüm sorunları ile yakından ilgilenen, buna rağmen medyada olmayı tercih etmeyen Vardar, Beşiktaş'ın şampiyonluk rotasını açıkladı:

"Şampiyonluklar takım ile kazanılır. Başarıları birkaç yıldızın üzerine yıkarsanız ya da birkaç yıldız üzerinden yürürseniz bu zorlu ve uzun yarışta tıkanabilirsiniz. Bu nedenle kadromuzdaki her oyuncumuz kıymetlidir ve saygıyı hak eder. Örneğin; Günay, bu zor dönemde yükü omuzladı. Hiç hesaba katılmayan Günay, bugün alkışlanıyor. Sadece o değil, Mustafa, Oğuzhan, Kerim ve niceleri... Başarımız kadromuzdaki 25 futbolcunun omuzlarında yükselecek.

Gözden kaçırmayın

Sörloth'un bonservisi dudak uçuklattı! Sörloth'un bonservisi dudak uçuklattı!

"HER KARŞILAŞMAMIZ BİR FİNAL"

Şampiyonluk kelimesi gereksiz baskı oluşturuyor. Beşiktaş'ın hedefi zaten her zaman şampiyonluktur. Artık her karşılaşmamız bir final. Bu ortamı sağlamak, oyuncuları hazırlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Beşiktaş güçlü bir takım. İnandığı zaman zaman daha da iyisini yapar."