'Yıldız Transferi Yapılabilir'

Vatan gazetesi Beşiktaş muhabiri Erdal Cömert Beşiktaş gündemini KartalBakışı'na değerlendirdi.

ÖZEL 15.12.2013 - 12:45 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Çok zor bir maç olacak Beşiktaş açısından,Kasımpaşa'da ligin etkili takımlarından biri. Ryan Babel İlhan ve Adem Büyük gibi 3 as oyuncusunun eksikliğini Şota bugün çok ciddi bir şekilde hissedecek.Kasımpaşa'nın çok natif derin bir kadrosu yok.


Beşiktaş yenilirse fark lider Fenerbahçe ile 12 puan olacak.Beşiktaş Kasımpaşa'yı yenerse aradaki fark yine aynı kalacak.Ben Önder Özen'in bu planlarını yaptığını düşünüyorum.Bilic ve Önder Özen takımı ona göre hazırlıyordur.


Tolga Zengin müthiş bir profesyonellik örneği verdi.Annesinin vefatından sonra yönetim süresiz izin vermesine rağmen İstanbul'a dönüp dün gece takımın akşam idmanına çıktı.Bu maçta herkesin kafasındaki soru Tolga Zengin maça nasıl konsantre olacak?Bence Tolga Zengin çok iyi bir profesyonel ve bu maça çok iyi bir şekilde konsantre olacağını düşünüyorum.


Manuel Fernandes konusunda bu haftada basında ve medyada gece kulüblerinde haberleri vardı.Bunu Fernandes'de yalanlamıyor.Fernandes gece hayatını seviyor.Ama sabahta idmanına çıkıyor.Bilic ve Önder Özen bu şekilde performansından memnun mu bilemiyorum.En iyisini Bilic ve Önder Özen biliyor.


Geçmiş dönemde kaptan İbrahim Üzülmez böyle gece hayatını hiç sevmezdi.Birazda futbolcunun profesyonel bakış açısı,en önemliside karakteridir.Fernandes geldiği günden beri İstanbul gece hayatını çok seviyor.Bu Fernandes'in özel hayatı kimse karışamaz.Tabi yönetim bu gece hayatı mevzularına bir kural kanun getirdiği zaman Fernandes dahil hiç bir futbolcu gece hayatına çıkamaz.Yasak olmadığı için futbolcular bu konuda özgür takılıyor.


Beşiktaş devre arasında yıldız bir futbolcu alabilir.Transfer komitesi ve Önder Özen gerekli çalışmaları yapıyor.Kulübün gelirleri var.Transferi kendi imkanlarıyla yada sponsor desteği ile yapabilirler.
Gelişmelerden Haberdar Olun

@