Yeter ki siz de kendinize güvenin

Sabah yapılan antrenmanı Ahmet Nur Çebi'yle izleyen Orman, idmanın ardından teknik ekip ve oyuncularla sohbet etti.

GÜNDEM 07.03.2015 - 06:08 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ın ligde peş peşe yaşanan puan kayıplarıyla ilgili olarak, “Takımın konsantrasyon sorunu var. Bunu aşmak için artık onlarla daha fazla zaman geçireceğim” diyen Başkan, dün düğmeye bastı. Sabah yapılan antrenmanı Ahmet Nur Çebi’yle izleyen Orman, idmanın ardından teknik ekip ve oyuncularla sohbet etti.

Avrupa’da tarih yazan takımın Süper Lig’de son haftalarda düşüş yaşamasının ardından Siyah-Beyazlı Yönetim, yarın oynanacak Sivasspor mücadelesi öncesinde harekete geçti. Önceki gün kulübün kadın sporcuları için düzenlediği yemekte, “Avrupa’da böyle başarılar kazanmış bir takımımıza bu puan kayıpları yakışmıyor. Takımımıza daha fazla mesai harcamaya çalışacağız. Konsantrasyon sorununu ancak böyle yaparak aşabiliriz” açıklamasında bulunan Başkan Fikret Orman, yakın markaja dünkü idmanla başladı. Beşiktaş’ın dün sabah saatlerinde yapılan takım çalışmasını, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’yle beraber takip eden Orman, antrenmanın ardından teknik direktör Slaven Bilic ve futbolcularla bir süre sohbet etti.

‘Önce Sivas’ı sonra Brugge’ü...’

Yönetim Kurulu olarak, teknik heyet ve oyunculara sonuna kadar güvendiklerini belirten Orman’ın, “Güçlü bir takımımız ve çok iyi bir teknik direktörümüz var. Bu kadronun bu sezon ligde ve Avrupa’da çifte şampiyonluk yaşaması hayal olmaz. Bunu başarabilmek için ilk olarak ligde Sivas’ı ardından da Belçika’da Club Brugge’ü yeneceğinize inancımız tam. Yeter ki siz de kendinize güvenin” diyerek Beşiktaş’ın yıldızlarını motive ettiği öğrenildi.