Yeni transferler için imza töreni düzenlendi 

Beşiktaş, yeni transferleri Dorukhan Toköz, Enzo Roco, Güven Yalçın ve Umut Nayir için imza töreni düzenledi. 

GÜNDEM 01.08.2018 - 15:39 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Beşiktaş, yeni transferleri Dorukhan Toköz, Enzo Roco, Güven Yalçın ve Umut Nayir için imza töreni düzenledi. 

Dorukhan Toköz şunları söyledi "Çok büyük futbolcularla oynayacağız, bu kulübe layık olmaya çalışacağız. Şenol Güneş, gençlere çok değer veriyor bize özel antrenmanlar veriyor. Asıl mevkiim orta saha ama kendimi geliştirip, pozisyon bilgilerimi geliştirirsem sağ bek olarak da forma giyebilirim." 

Enzo Roco ise "Son maçımı 45 gün önce oynadım, o günden bu yana hazırlıklarıma devam ettim. Rekabete açığım. Burada dünya çapında oyuncular var, hepsinden bir şeyler öğrenmek istiyorum. Pepe ve Vida'dan çok şey öğreneceğim." dedi. 

Güven Yalçın "Beşiktaş'a geldiğim için çok mutluyum, burada güzel işler yapacağım, forma için rekabet edeceğim. Oğuzhan ağabey de genç yaşta geldi ve iyi yol yaptı. Ben de o yoldan gitmek istiyorum. Kendime örnek alıyorum." diye konuştu. 

Umut Nayir ise "Bu kulübün tarihine altın harflerle yazılan isimler gibi tarihe geçmek istiyoruz. Geçmişte İlhan Mansız, Cenk Tosun gibi çok büyük forvetler benim mevkiidaşım olarak tarih yazdılar ben de kendi hikayemi Umut Nayir olarak yazmak istiyorum. İlhan (Mansız) hocayla çalışabilmek benim için çok etkili olacak. Basketbol kökenli olmamın pozisyon olma konusunda katkıları oldu. Kulüp tarihinde Baba Hakkı'dan sonra 'hukuk' kökenli ikinci futbolcuyum. Onun gibi bir efsaneyle özdeşleşmek büyük gurur. Kaydımı yatay geçişle buraya aldırmak istiyorum. Çünkü giriş yapalı 7 yıl oldu bitmesi gerekiyor." ifadelerini kullandı.

HT Spor