Yeni patron Güneş

Şampiyonluğun kaçmasına sinirlenen siyahbeyazlılar Şenol Güneş'i getirmeyi hedefliyor Güneş ise "Haziran'da konuşabiliriz" dedi

GÜNDEM 20.05.2015 - 03:41 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Üst üste yaşanan puan kayıplarının ardından şampiyonluk şansını resmen kaybeden siyah-beyazlılarda, teknik direktör Bilic'in ipi çekildi. Hırvat hocanın Konyaspor maçının ardından yaptığı 'ayrılık' açıklamaları bardağı taşıran son damla olurken; yönetim de hoca arayışlarına başladı. İlk olarak Şenol Güneş ile irtibata geçildi. Ancak tecrübeli çalıştırıcının daha önce de açıkladığı gibi resmi bir teklif yapılmadı. Şenol Güneş'in, kendisini arayan siyah- beyazlı yetkililere, "Ben bir takımı çalıştırırken, başka bir takımla masaya oturmam. Eğer böyle bir niyetiniz varsa, sezon bittikten sonra Haziran ayında gelirsiniz, o zaman konuşuruz" dediği öğrenildi. 

 

YARDIMCISI TRİBÜNDE 


Ancak Güneş'in bu ifadeyi kullanmasına rağmen, yardımcısı Mehmet Kulaksızoğlu'nun son oynanan Beşiktaş-Konyaspor maçını tribünden izlemesi akıllarda soru işareti oluşturdu. Kulaksızoğlu son hafta oynanacak olan Bursa- Konya karşılaşması için tribünde yer alsa da, kendisine Beşiktaşlı yöneticilerin yakın ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Kulaksızoğlu'nun Beşiktaşlı futbolcularla ilgili de detaylı bir rapor hazırlayarak Şenol Güneş'e sunduğu ifade edildi. Bu arada Şenol Güneş'le anlaşılması durumunda İbrahim Üzülmez ve Tayfur Havutçu'dan birinin teknik kadroya dahil edilebileceği öğrenildi. 

 

Fatih DOĞAN/FOTOMAÇ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@