Yeni Golcüyü Ben Bulacağım

Beşiktaş’ın teknik patronu, Başkan Orman’la yaptığı görüşmede golcü için acele edilmemesini istedi. Almeida’yı düşünmeyen Hırvat hoca, gençlerden oluşan yeni bir liste hazırlarken, şartları en uygun ismin alınmasını talep etti

FUTBOL 13.06.2014 - 09:30 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Forvet transferinde tüm yetkiyi üzerine alan Beşiktaş Başkanı FikretOrman’a, Teknik Direktör Slaven Bilic’ten, “sabırlı olalım” mesajıgeldi. Demba Ba, Lukaku ve Cisse gibi dünyaca ünlü golcüleri transferedebilmek için geçtiğimiz günlerde İngiltere’de nabız yoklayan BaşkanOrman, Bilic’ten gelen haberle beklemeye geçti.
Yeni sezonda HugoAlmeida’yı kadroda düşünmeyen Hırvat teknik adam, siyah-beyazlıyönetimle yaptığı görüşmede yeni golcüyü kendisinin bulacağını söyledi.


Atiba örneğini verdi


BaştaHırvatistan olmak üzere görev yaptığı Rusya’da da golcü arayışlarınısürdüren Bilic’in, yıldız yerine hem Beşiktaş’ın satıp parakazanabileceği hem de takıma katkı sağlayacak genç bir santrfor transferetmek istediği ortaya çıktı.Bu konuda yönetimden tam destek alanSlaven Bilic’in, “Geldiğimden günden beri transfer işlerine pek fazlagirmemeye çalıştım. Atiba’yı çok istemiştim ve bu oyuncuyu transferettiniz. Şimdi de golcü transferi için bir kaç isim önereceğim. Futboldünyasındaki dostlarım aracılığıyla size bazı isimlerden oluşan birliste sunacağım. İçlerinden mali açıdan bize en uygun ismi transferedebilirsiniz” ifadelerini kullandığı öğrenildi.
Siyah-beyazlı teknikadamın golcü listesine son şeklini vermek üzere olduğu kaydedildi.Bilic’in, genç ve yetenekli isimlerden oluşan listeyi kısa süre içindeyönetime teslim etmesi bekleniyor.

Özen’e güvence


BeşiktaşBaşkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün futbol şubesindeki köklüdeğişiklikler nedeniyle morali bozulan Futbol Genel Direktörü ÖnderÖzen’e güvence verdi. Göreve başladığı ilk gündeki gibi futbolun tekpatronu olduğunu Özen’e aktaran Orman, aynı şekilde işini yapmaya devametmesini istedi.
Ahmet Kavalcı’nın görevi bırakması nedeniyle istifaedebileceği ileri sürülen Önder Özen gelişmelere göre hareket edeceğibildirildi. İstifasını şimdilik rafa kaldıran Özen, bu konuyla ilgilison kararını bir kaç gün içinde verecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@