'Yeni 10 Numara'

Başkan Fikret Orman’ın en beğendiği oyuncuların başını çeken yıldız futbolcunun daha fazla şans bulması ve sorumluluk alması için Futbol Genel Direktörü Önder Özen’in, Teknik Direktör Slaven Bilic ile özel görüştüğü öğrenildi. Ailesini İstanbul’a get

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Transferlerdeki fikir ayrılığı nedeniyle Teknik Direktör Slaven Bilicile arası açılan Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen’in, yenisezonda oyuncu tercihleri konusunda da Hırvat hocayla karşı karşıyagelebileceği öğrenildi.


Özen’in daha şimdiden Başkan Fikret Orman’ıntransferini çok istediği ancak yeteri kadar şans bulamamasından şikayetettiği Kerim Frei için Bilic’e, baskı yaptığı belirtildi.
Geçensezonun son maçında oynadığı futbolla yönetimden büyük övgüler alanKerim Frei için sadece Önder Özen’in değil, yöneticilerin de ısrarcıdavrandıkları kaydedildi. Beşiktaş’a geldiğinde U-21 Milli Takımı’ndailk onbirde forma giyen fakat Beşiktaş’ta şans bulamadığı içinay-yıldızlı takımdan da uzaklaşan Kerim’den bir hayli umutlu olan ÖnderÖzen’in aynı şekilde Ömer Şişmanoğlu’nu da bu konuda destekleyeceğiifade edildi.Ailesini de getiriyor


Orta sahaiçin Lanzini’yi gündeminde tutan Beşiktaş Yönetimi, yabancıkontenjanının her geçen yıl azalması nedeniyle Kerim, Muhammed veOğuzhan gibi oyuncuları ilk onbirin değişmez parçası olmalarıgerektiğini Önder Özen’e iletti. 2014-15 sezonunda Kerim Frei’yi dahaçok ön plana çıkartmaya ve takımın yeni beyni yapmaya hazırlananBeşiktaş Yönetimi, Sezer Öztürk’e verilmesi planlanan tüm görevleri gençoyuncuya yükleyecek. Beşiktaş ile sezon başında kamp yapmamasının yanısıra Bilic’in de kadroyu bozmak istememesi nedeniyle yedek kulübesinemahkum olan Kerim’in kamp döneminde ekstra antrenmanlarla istenilendüzeye gelmesi hedefleniyor.
Yeni sezonda bir daha geri vermemeküzere formayı kapmayı kafasına koyan Kerim Frei, manevi destek için iseailesini de İstanbul’a getirtecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@