Yarım kalan macerayı tamamlamak istiyorum

Beşiktaş'ta son dakika transfer gelişmesi... Gelecek sezon için kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş'a, eski kalecisi Fabri'den mesaj geldi. Loris Karius ile yola devam edilmeyeceği açıklanan Beşiktaş, kaleci arayışlarını sürdürüyor. Beşiktaş'tan 6

FUTBOL 08.04.2020 - 14:35 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

Yarım kalan bir aşk hikayesi yeniden yazılabilir! Beşiktaş'ta iki sezon forma giyip, bir şampiyonluk yaşadıktan sonra İngiltere'nin yolunu tutan kaleci Fabri, Beşiktaş'a dönüş için ilk kıvılcımı çaktı. 2018'de 6 milyon euro'ya gittiği Fulham'da fazla şans bulamayan, bu sezon başı Mallorca'ya kiralanan ancak La Liga'da da formaya hasret kalan İspanyol kaleci, siyah-beyazlı yönetime haber gönderip "Türkiye'ye dönmeye hazırım" mesajını verdi.

Ahmet Nur Çebi ile görüştü

Beşiktaş'a ilk transfer olduğu dönemde ikinci başkan olan Başkan Ahmet Nur Çebi ile direkt temas kuran 32 yaşındaki eldiven, "Başkanım, Beşiktaş ile çok güzel anılarımız vardı. Türkiye'deki günlerimi çok özledim. Her türlü fedakarlığı yapmaya da hazırım. Yarım kalan macerayı tamamlamak istiyorum. Beşiktaş ile kazanılacak bir şampiyonluk daha hayalimde" ifadelerini kullandı. Başkan Çebi'nin salgının bitmesinin ardından ilk bu transfere yöneleceği öğrenildi. (Kaynak: Fanatik)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@