Yardımcı için Ernst sürprizi

Guti’den olumsuz yanıt alan Kartal, yardımcı hoca için çalışmaya devam ediyor. Gündeme gelen son isim takımın unutulmazlarından Fabian Ernst oldu.

FUTBOL 19.06.2018 - 11:08 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş’e yardımcı arayışları devam ediyor. Siyah- Beyazlılar, bu kapsamda son görüşmeyi takımın unutulmaz yıldızlarından Guti’yle yapmıştı. Ancak Real Madrid’le sözleşme uzatan efsane isim Kartal’a teşekkür etmişti.

Yeniden yardımcı antrenör arayışı içerisine giren Beşiktaş’ın gündemine bu kez taraftarın çok sevdiği bir isim geldi: Fabian Ernst... 2012’de geldiği Beşiktaş’ta 146 maça çıkıp, 9 gol 7 asistlik katkısının yanı sıra disiplini ve savaşçı kimliğiyle taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Alman futbol adamıyla Şenol Güneş’in yardımcısı olması için temasa geçildi.

Karar yine Güneş’te

Ernst’in de bu öneriye sıcak baktığı öğrenilirken yönetimin kararı diğer isimlerde olduğu gibi Şenol Güneş’e vereceği belirtildi. Daha önce Yusuf Şimşek’in yanı sıra İlhan Mansız gibi taraftarın çok sevdiği isimler yine gündeme gelmiş, fakat tecrübeli hoca iki antrenörü de veto etmişti.

Fanatik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@