Burada Beşiktaş, G.Saray, Trabzon ve Fenerbahçe yok; Milli Takım var. Artık hedefimiz Avrupa Şampiyonası...Milli Takım’ın öyle bir taraftarı olmalı ki Çarşı’dan bile daha iyi olmalı. Enformda taraftar tribünde destek vermeli

Gözden kaçırmayın

"Dünyada sadece 10 kişi kalan kendi takımıymış gibi..." "Dünyada sadece 10 kişi kalan kendi takımıymış gibi..."
Beşiktaş'ın dinamosu Olcay Şahan, ligi ikinci bitirip, ŞampiyonlarLigi'ne direkt gitme hedefinden sapmalarında Konyaspor maçının önemliyer tuttuğunu söyledi. SABAH'ın sorularını yanıtlayan yıldız futbolcu, "O maçta hakem hatası olabilir. Ancak biz Beşiktaşız, büyük takımız. Asıl hata bizde... 3-5 saniye daha topu dolaştırabilirdik. Bunu yapmadık, orada kaybettik. Kırılma anı Konyaspor maçıdır. Araba orada devrildi, fay orada kırıldı" diye konuştu.
KULÜP HAVASINDAYIZ


Olcay, Fatih Terim'in 'Devrim' açıklamaları hatırlattığında ise şunları söyledi: "Hocamız Milli Takım'ı kulüp havasına soktu. Burada, G.Saray, Fener, Beşiktaş, Trabzon ve diğerleri yok, sadece Milli Takım var. Bana göre Fatih Terim, Türk futbolunda kilitli kapıları açan altın bir anahtardır. Avrupa Şampiyonası'na gideceğimize canı gönülden inanıyorum."YALNIZ BIRAKMAYINYıldız futbolcu sözlerini şöyle tamamladı: "Ben Beşiktaş taraftarının önünde oynuyorum. Çarşı Grubu müthiş, onlar en iyisi. Ancak Milli Takım'ın öyle bir taraftarı olmalı ki, Çarşı'dan bile iyi olmalı. Çünkü burası Milli Takım ve hepimizin ortak değeri. Nasıl en iyi oyuncular sahaya çıkıyorsa tribünde de en iyiler olmalı."