Boyko’nun yerine kaleci arayan Beşiktaş’ta ilk hedef Arsenal’da yedek kalmaktan bıkan Ospina, alternatifi ise Salvatore Sirigu!.

 Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş, şu anda iddialı bir kadroya sahip olmasına rağmen, özellikle defans ve kale hattını güçlendirmeyi hedefliyor. Bu konuda girişimlerini hızlandıran siyah- beyazlıların tecrübeli yöneticisi Erdal Torunoğulları, konuyla bizzat ilgilenmeye başladı. Denis Boyko'nun yerine kaleci arayan Beşiktaş'ta ilk hedef Arsenal'da yedek kalmaktan bıkan David Ospina alternatifi ise Salvatore Sirigu... ÖNCEKİ gün Paris'e giden Beşiktaş'ın 'transfer sihirbazı' Torunoğulları'nın burada PSG'den ayrılmak isteyen Sirigu ve menajeri Carlo Pallovicino ile bir araya geldiği ortaya çıktı.

Torunoğulları gitti
Trapp 'ın yedeği olduğu için Paris Saint Germain'den ayrılma kararı alan İtalyan kalecinin Beşiktaş'a gelmeyi kabul ettiği, siyah-beyazlıların Fransız ekibini en uygun şartlarda ikna etmek için önümüzdeki günlerde harekete geçeceği bildirildi. Daha önce ismi Beşiktaş'la anılan İtalyan file bekçisi Sirigu için yönetimin Şenol Güneş'in de onayını aldığı belirtildi. Sürekli forma giymek isteyen Sirigu, bu sezon PSG formasını sadece 12 kez terletti.