Voleybolculardan Taraftarlara Destek Çağrısı

Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı'nın oyuncuları Seda Türkkan ve Ceyda Aktaş, Kanti Schaffhausen maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

*Voleybol 14.01.2014, 17:22
266
Voleybolculardan Taraftarlara Destek Çağrısı

Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı'nın oyuncuları Seda Türkkan ve Ceyda Aktaş, Kanti Schaffhausen maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Challenge Cup 8’li final ilk maçında yarın Burhan Felek VoleybolSalonu’nda saat 16.00’da Kanti Schaffhausen ile karşılaşacak BayanVoleybol Takımı oyuncuları, Ceyda Aktaş ve Seda Türkkan, rakipleriniyeneceklerini söylediler.

Siyah-beyazlı ekibin resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Ceydave Seda, taraftarlarından destek isterken, Ceyda Aktaş, "Avantajlı birkonuma sahibiz." diyerek, şunları söyledi:

"Challenge Cup’ta son olarak Partizan takımını altın setle yenerek 8’lifinallere yükseldik. Bu aşamadan sonra daha zorlu bir yol bizi bekliyor.Hedefimizi yüksek tutuyoruz. Avantajlı bir konuma sahibiz ve buavantajı değerlendirip finale kadar yükselmek istiyoruz.8’li finallerde ilk maçımızı İsviçre’nin Kanti Schaffhausen takımınakarşı oynayacağız. Bu maçın, kendi ligimizin devre arasından sonraolması bizim daha iyi hazırlanmamızı sağladı. Ayrıca ikinci yarının ilkmaçında Eczacıbaşı Vitra gibi bir takımı mağlup etmek de bize oldukçamoral kattı. Eczacıbaşı Vitra maçı bize performansımızın nasıl yüksekolduğunu da gösterdi. Avrupa’da daha ileriye gitmek için tam olarakodaklanmış durumdayız. Geriye sadece Kanti Schaffhausen takımını mağlupetmek kaldı."
SEDA TÜRKKAN: TARAFTARIMIZIN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR

Devre arasını çok iyi değerlendirip ligin ikinci yarısına çok güzel birbaşlangıç yaptıklarını belirten Seda Türkkan ise yaptığı açıklamada,şunları söyledi:

"Takım olarak formumuz ve konsantrasyonumuz çok iyi durumda. KantiSchaffhausen maçı öncesi kampa giriyoruz. Bu maçı kazanıp deplasmanaavantajlı bir skorla gitmek istiyoruz. Challenge Cup’ta finale kadargidebileceğimize inanıyorum. Burhan Felek Voleybol Salonu’ndaoynayacağımız bu maçta taraftarımızın desteğini çok ihtiyacımız olacak.Onları bizi desteklemeye davet ediyorum."

Yorumlar (0)