"Son Vermek İstiyoruz"

Beşiktaş Kadın Voleybol takımının oyuncusu Dicle Nur Babat, Vakıfbank karşısında sahadan galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi.

*Voleybol 19.08.2015, 11:55
121

 Beşiktaş Kadın Voleybol takımının oyuncusu Dicle Nur Babat, Vakıfbank karşısında sahadan galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi.

Acıbadem Voleybol Ligi’nde yarın Beşiktaş İntegral Arena’da Vakıfbank ile karşılaşacak olan Beşiktaş Bayan Voleybol takımın’da genç oyuncu Dicle Nur Babat, Beşiktaş'ın resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu. Güçlü bir rakibe karşı oynayacaklarını söyleyen başarılı oyuncumuz şöyle konuştu; Kaybetmek İçin Sahaya Çıkmıyoruz“Şu ana kadar hedeflediğimiz tabloyu yakaladık. Bu hafta sonu çok güçlü bir rakibe karşı oynayacağız. Vakıfbank’ın uzun bir galibiyet serisi var. Onların serisine son vermek için sahada olacağız. Hiçbir zaman kaybetmek için sahaya çıkmıyoruz ve rakibe göre top oynamıyoruz. Sahada takım olarak en iyi oyunumuzu ortaya koymak ve galip gelmek için mücadele veriyoruz.” Galibiyetle Ayrılmak İstiyoruz “Vakıfbank maçı bizim için önemli bir maç ve galibiyet ile ayrılmak istiyoruz. Yakalamış olduğumuz bir form grafiğimiz var. Bu grafiğimizi sürdürüp, hafta içi oynayacağımız Challenge Cup maçına moralli bir şekilde çıkmak en büyük amacımız.” Taraftarımızın Desteğine İhtiyacımız Var“Deplasmanda oynadığımız maçlarda taraftarlarımız çoğu zaman bizi desteklemeye geliyor. Bu desteğin daha fazlasını evimizde oynadığımız maçlarda da görmek istiyoruz. Taraftarımızın yanımızda olması bizim için her zaman pozitif bir enerjiye dönüşüyor. Yarın taraftarlarımızı Vakıfbank karşısında bizi desteklemeye çağırıyorum. Onların desteğine ihtiyacımız var.” 

Yorumlar (0)