''Kupa Geliyor''

Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı'nın, CEV Challenge Cup finali rövanşında Zarechie Odintsovo ile yarın oynayacağı karşılaşma için yönetimden taraftara çağrı yapıldı.

*Voleybol 19.08.2015, 11:55
146
''Kupa Geliyor''

Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı'nın, CEV Challenge Cup finali rövanşındaZarechie Odintsovo ile yarın oynayacağı karşılaşma için yönetimdentaraftara çağrı yapıldı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Avrupa'da finale yükselerekcamiamıza ve taraftarlarımıza büyük bir gurur yaşatan Bayan VoleybolTakımımız, bu gururu kupayla taçlandırmak istiyor." denilerek şuifadelere yer verildi:

"Rus rakibi Zarechie Odintsovo'ya finalin ilk maçında büyük çekişmeyesahne olan maç sonunda 3-2 mağlup olan siyah-beyazlılarımız, rakibiniİstanbul’da büyük Beşiktaş taraftarının muhteşem desteğiyle mağlupederek kupayı müzemize getirmeyi hedefliyor.

Taraftarlarımızı, kulübümüzün şanlı tarihine yazılacak yeni bir başarıyatanıklık etmek için Burhan Felek Spor Salonu’na bekliyoruz. Maçınbiletleri Biletway üzerinden satılmaktadır. Dolu tribünler önündeoynamak istediğimiz bu maçta bizi yalnız bırakmayın. Bir zafer veardından alacağımız şampiyonluk kupasına şahitlik etmenizi istiyoruz.Takımımızı bu zor ve önemli günde yalnız bırakmayın."

Beşiktaş – Zarechie Odintsovo CEV Challenge Cup final maçı yarın saat 18.00'de Burhan Felek Spor Salonu’nda oynanacak.

Yorumlar (0)