Hedef Büyütme Kararı Aldık

CEV Kadınlar Challenge Kupası yarı final rövanş maçında yarın Polonya temsilcisi Impel'i ağırlayacak Beşiktaş Voleybol Takımı'nı final heyecanı sardı.

*Voleybol 19.08.2015, 11:55
183
Hedef Büyütme Kararı Aldık

CEV Kadınlar Challenge Kupası yarı final rövanş maçında yarın Polonyatemsilcisi Impel'i ağırlayacak Beşiktaş Voleybol Takımı'nı finalheyecanı sardı.

Deplasmanda rakibini 3-1 mağlup etmeyi başaran siyah-beyazlı takımınyöneticisi Erdal Karacan, finale kalacaklarına olan inançlarının tamolduğunu söyledi.

Beşiktaş Kulübü'nün diğer yönetim kurulu üyeleri ile birlikte,Sapanca'da değerlendirme kampında bulunan Karacan,  yaptığıaçıklamada şu ifadeleri kullandı.

"Yönetim kurulumuzun Sapanca kampında üzerine konuştuğu konularınbaşında, bayan voleybolcularımızın Avrupa arenasında elde ettiği bubüyük başarı geliyor. Başkanımız Sayın Fikret Orman ve tüm yönetimkurulu arkadaşlarım çok heyecanlı. Impel takımını eleyip CEV KadınlarChallenge Kupası'nda final oynayacağımızdan hiç kimsenin en ufak birşüphesi yok. Biz, final için Rusya'ya mı, yoksa Fransa'ya mı gideriz,onu düşünüyoruz."

"Taraftarımızın desteğine çok ihtiyacımız var"

Teknik kadro ve oyuncularla görüştüğünü ve herkesin maç saatini sabırsızlıkla beklediğini aktaran Karacan, şunları söyledi:

"Çok istekliler ve final heyecanını yüreklerinde hissediyorlar.Beşiktaş camiasına ve taraftarına Avrupa'da bir final hediye etmekistiyorlar. Finale kaldıktan sonra şampiyonluğu elde etmek için de herşeylerini ortaya koyacaklar.Voleybol şubesi olarak bize bu mutluluğu yaşatan, bu başarıda emeğiolan herkese helal olsun. Taraftarımızın desteğine de çok ihtiyacımızvar. Rövanş maçında alacağımız final vizesinin, büyük kalabalıklarabayram yaşatmasını istiyoruz. Yarın herkesi, tüm Beşiktaşlıları maçımızadavet ediyoruz."

"Voleybolda hedef büyütme kararı aldık"

Kulüp başkanı Fikret Orman'ın voleybolda yaşanan bu büyük başarıdansonra, şubeye daha da fazla ağırlık verme kararı aldığını söyleyenKaracan, şunları kaydetti:

"Sayın Orman önderliğinde voleybolda hedef büyütme kararı aldık. Bufinalleri bir kere oynamak ya da Avrupa'da bir kere kupa kazanmakyetmez. Bizler süreklilik peşindeyiz. Beşiktaş yarıştığı her arenada hepşampiyonluğa, devamlı şampiyonluğa oynamalıdır. Bu doğrultuda, Avrupave Türkiye arenasında sürekli başarılı olabilmek için voleybol şubemizedaha fazla yatırım yapacağız. Ülkemizde başarılarıyla övünülen birVakıfBank gerçeği var. Amacımız VakıfBank'ın yakaladığı başarılara ortakolmak ve voleybolda Beşiktaş'ın adını dünyaya duyurmak."

Erdal Karacan ayrıca, Sapanca'da yapılan yönetim kurulu kampında,Beşiktaş Kulübü'nün geleceğiyle ilgili kritik kararlar aldıklarını vefutbol başta olmak üzere tüm branşlara ait mevcut sıkıntılarıdeğerlendirerek, çözüm üretme sürecine geçiş yaptıklarını sözlerineekledi.

Yorumlar (0)