''Finale Çıkabilmemiz İçin''

Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Adnan Kıstak, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Challenge Kupası'nda finale çıkma şanslarının çok yüksek olduğunu söyledi.

*Voleybol 19.08.2015, 11:55
107
''Finale Çıkabilmemiz İçin''

Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Adnan Kıstak, AvrupaVoleybol Konfederasyonu (CEV) Challenge Kupası'nda finale çıkmaşanslarının çok yüksek olduğunu söyledi.

Siyah-beyazlılar, 26 Şubat Çarşamba günü CEV Challenge Kupası yarıfinal ilk maçında deplasmanda karşılaştığı Polonya temsilcisi Impel'i3-1 mağlup ederek, final öncesi önemli bir avantaj elde etti. Bumücadelenin rövanşında rakibini 2 Mart Pazar günü saat 17.00'de BurhanFelek Voleybol Salonu'nda ağırlayacak Beşiktaş'ta antrenör Adnan Kıstak,siyah-beyazlı taraftarları destek için tribünlere davet etti.

Beşiktaş Kulübü'nün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Kıstak, şunları kaydetti:

"Çok güçlü bir ekip ile oynuyoruz. Polonya'da kazanmak hiç kolayolmadı. Bloklarda ve servislerde çok fazla etkili oyuncuları var. İlkseti kaybettik. İkinci sette blok ve defans yüzdemizi çok yüksek tuttukve rakibin hamlelerini lehimize çevirerek maçı 3-1 kazandık."

Adnan Kıstak, takım olarak ilk maçta disiplini elden bırakmadıklarınıanlatarak, "İkinci karşılaşma tamamen bir taktik maçı olacak. Finaleçıkabilmemiz için iki set kazanmamız gerekiyor. Kazanmak içinoynayacağız. Finale çıkma şansımız çok yüksek. İlk defa bunu başarmakistiyoruz. Tüm taraftarlarımızı Burhan Felek Voleybol Salonu'ndaoynayacağımız kritik maça davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)