Fikret Orman: “İlk Defa Voleybol..“

Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı ile Rusya'ya giden Fikret Orman, açıklamalarda bulundu.

*Voleybol 19.08.2015, 11:55
186
Fikret Orman: “İlk Defa Voleybol..“

Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı, Rus Zarechie Odintsovo ile oynayacağı CEV Challenge Kupası Final ilk maçı için Rusya'ya gitti.

Kulüp Başkanı Fikret Orman ve voleyboldan sorumlu yönetici Erdal Karacanda Kadın Voleybol Takımı'na eşlik etti. Atatürk Havaalanı'ndan özel biruçakla maçın oynanacağı Moskova'ya hareket eden Beşiktaşlı bayanlar,Moskova'da akşam saatlerinde son antrenmanlarını gerçekleştirecekler.

CEV Challenge Kupası Finali ilk maçı yarın Moskova'da VolleyballSport Complex Salonu'nda, rövanş ise 30 Mart Pazar akşamı saat 20:00'deBurhan Felek Spor Kompleksi'nde oynanacak.

Yolculuk öncesi açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman,"Umutla gidiyoruz. İlk defa voleybol takımı ile bir yere gidiyorum.Bence buraları çok hak ettiler. Geldikleri yer çok muhteşem. İnanılmazbir takım oldular. Ben seyrederken keyif alıyorum. Artık bundan sonrasahada yenileceğiz, yeneceğiz bunlar olacak şeyler. Tabii ki gönülyenmek istiyor, kazanmak istiyor, kupayı almak istiyor. Arkadaşların,ellerinden gelen gayreti göstereceklerine inanıyorum. Biz de gönüldendestek olmaya geldik" dedi.

Yorumlar (0)