Beşiktaş'a Bahçeşehir Şoku

Beşiktaş Bayan Voleybol takımına sponsor olarak, şubeyi kapanma tehlikesinden kurtaran Bahçeşehir Üniversitesi, önümüzdeki sezon daha fazla branşa sponsor olmayı hedeflediğini belirtmişti.

*Voleybol 24.06.2013, 23:40
184
Beşiktaş'a Bahçeşehir Şoku

Beşiktaş'la iyi ilişkiler kuran Bahçeşehir Üniversitesi'nin son dönemde yaşanan bir olay nedeniyle köprüleri attığı ve Beşiktaş'la olan tüm sponsorluk anlaşmalarını geri çekme kararı aldığı öğrenildi.
Daha önce iki tarafın yetkilileri tarafindan açıklanan ve Beşiktaş Akademisi adı altında kurulacak yeni bir yüksek okul projesi kapsamında Beşiktaş'ın Bahçeşehir Üniversitesine tahsis edeceği yeri, rakip kurum olan Doğa Kolejine kiralamasıyla gerginliğin tırmandığı gelen bilgiler arasında.

Bahçeşehir Üniversitesi'nin Fulya'ya kurmayı planladığı Beşiktaş Akademisi projesinin de bu kapsamda iptal edildiği ve Bahçeşehir'in Beşiktaş'ta ki sponsorluklarını başta Bayan Voleybol olmak üzere geri çektiği öğrenildi.
Bu gelişmelerin ardından siyah beyazlılar Bahçeşehir Üniversitesinden boşalan açığı başka bir kurumla kapatmak için harakete geçti.

Yorumlar (0)