Beşiktaş:0 Fenerbahçe:3

Bayan Voleybol Takımı, Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi play-off çeyrek finalinde Fenerbahçe’ye 3-0 mağlup oldu.

*Voleybol 03.05.2014, 19:58
356
Beşiktaş:0 Fenerbahçe:3

Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan mücadeleye takımımız; MarinaTumas, Seda Türkkan, Selime İlyasoğlu, Dicle Nur Babat, Paula YamilaNizetich ve Ayça Naz İhtiyaroğlu ile başladı.
 
Beşiktaş,mücadeleye Seda Türkkan’ın sayılarıyla başladı. Bloklarda başarılı biroyun sergileyen ekibimiz, rakibin skora ortak olmasına engel oldu.Beşiktaş, birinci teknik molayı 8-7 önde tamamladı. Moladan sonraSelime ve Gabriela ile sayılar üreten siyah-beyazlılarımız, farkı 2sayıya çıkardı. Bloklarda başarılı olamayan ekibimiz, rakibin skoraortak olmasına engel olmadı. Ayça ile rakip topları karşılayansiyah-beyazlılarımız, Selime’nin şutunda fileye takıldı. Dicle veGabriela ile bloklarda başarılı olamayan takımımız, birinci seti 25-20geride tamamladı. (0-1)
 

Beşiktaş,ikinci sete etkili başladı. Bloklarda başarılı olansiyah-beyazlılarımız, rakibin sayı üretmesine engel oldu. Selime ilesayı üreten ekibimiz, skoru 3-1’e getirdi. Ayça ile servislerde başarılıolan siyh-beyazlılarımız, rakibin sayı üretmesine engel oldu ve birinciteknik molayı 8-6 önde tamamladı. Moladan sonra etkili oyununu devamettiren ekibimiz, farkı 4 sayıya çıkardı. Rakip servisleri karşılamaktabaşarılı olamayan ekibimiz, ikinci teknik molayı 16-15 geride tamamladı.Karşılıklı sayılarla geçen mücadelede skor 17-17’ye geldi. Rakibinhızlı oyunu karşısında bloklarda başarılı olamayan ekibimiz, rakibinsayı üretmesine engel olamadı. Takımımız, ikinci seti 25-22 geridetamamladı.  (0-2)
 
Sete hızlıbaşlayan Beşiktaş, bulduğu sayılarla skoru 2-0’a getirdi. Bloklardabaşarılı olan ekibimiz, rakibin sayı üretmesine engel oldu. Selime veDicle ile sayılar üreten siyah-beyazlılarımız, birinci teknik molayı 8-4önde tamamladı. Hücumda rakip bloklara takılan ekibimiz, sayı üretmektezorlandı. Karşılıklı sayılarla geçen mücadelede skor 11-11’e geldi.Ekibimiz, Selime ile sayılar üretmeye devam etti. Rakibin hızlı oyunukarşısında sayı üretmekte zorlanan takımımız, ikinci teknik molayı 16-12geride tamamladı. Rakip servisleri karşılamakta zorlanan ekibimiz,farkın 5 sayıya çıkmasına engel olamadı. Hücumda bloklara takılansiyah-beyazlılarımız, sayı üretmekte zorlandı. Takımımız, seti 25-16,mücadeleyi 3-0 geride tamamladı ve rakibine elendi.
 
 Ramon Motta, karşılaşmayı tribünden takip etti. 

Yorumlar (0)