Beşiktaş Kupayı İstiyor

Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı Moskova'dan avantajlı bir skorla dönmek istiyor.

*Voleybol 19.08.2015, 11:55
141
Beşiktaş Kupayı İstiyor

CEV Challenge Kupası Finali ilk maçı için Rusya'da bulunan BeşiktaşKadın Voleybol Takımı Moskova'dan avantajlı bir skorla dönmek istiyor.

Siyahbeyazlı kadınların koçu Adnan Kıstak Rusya'da yaptığı açıklamada finalegelinceye kadar büyük mücadeleler verdiklerini ve bunun karşılığınıkupyı kazanarak değerlendirmek istediklerini söyledi.

Adnan Kıstak "3 sene önce Türkiye ligini kupayı 9. bitirip Play-offoynayamamıştık. Şimdi Avrupa'da final oynuyoruz. Şu anda bir sürühedefimiz var. Challenge Kupası, Türkiye Kupası ve Türkiye Ligi gibihedeflerimiz var.  Ama şu anda büyük bir özveri ile yönetim vesporcularımız bu kupaya konsantre olduk. Final yoluna gelirkenyönetimimiz, inancımızın kırıldığı anda bize büyük destek verdi. Tümimkanları bize sundular. Şimdi artık finaldeyiz. Zor olacağınıbiliyoruz. Beşiktaş'ımıza mutlaka bu kupayı  almak istiyoruz.  Bugünekadar final maçlarında Türkiye olarak hep Ruslara karşı mağlup olmuştuk.Hem bu olguyu yıkıp hem de kupayı almak istiyoruz. Taraftarlarımız dabize çok ilgi gösteriyor. İnşallah burada ilk maçta iyi sonuç alıp,Pazar günü  Burhan Felek Spor Salonu'nda şenlik yaparız" diye konuştu.

NATALİA HANİKOĞLU:"BEŞİKTAŞ BU KUPAYA LAYIK"


Moskova'dakimaçı alıp İstanbul'a avantajlı dönmek istediklerini dile getiren kaptanNatalia Hanikoğlu  "Ben aslında çok konuşmayı sevmiyorum. Kendimisahada göstermeyi  seviyorum. Umarım buradaki maçı alıp, İstanbul'da 2setle şampiyon olmak istiyoruz. Beşiktaş buna layık. Kupa almayı bukulüp özledi. Biz bu kupayı alıp Beşiktaş'ımıza hediye etmek istiyoruz.Taraftarlarımız bize son maçlarda inanılmaz destek verdi. Pazar günüfinal maçına da gelip bize destek versinler. Bunu çok istiyoruz" dedi.

ERDAL KARACAN :"KUPAYI BEŞİKTAŞ TARİHİNE ALTIN HARFLERLE YAZDIRACAĞIZ"

VoleybolŞubesi Sorumlu Yöneticisi Erdal Karacan ise "Başkanımız veyönetimimizle buradayız. Takımımız finale gelene kadar inanılmaz birgayret gösterdi. Bütün inancımız şudur ki biz şanslı Beşiktaş tarihineVoleybol Avrupa Şampiyonluğunu da altın harflerle yazdıracağız. Bunainancımız tam." şeklinde konuştu.
Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı maçın oynanacağı salonda son antrenmanını gerçekleştirip maç için kampa girecek.

Yorumlar (0)