Arslan Ekşi Beşiktaşlı mı??

Beşiktaş - Fenerbahçe erkek voleybol maçında çıkan olaylar gündem yarattı.

*Voleybol- 01.12.2014, 18:00
1634
Arslan Ekşi Beşiktaşlı mı??

Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı 3-2 yendiği maç sırasında ve sonrasın çıkan olaylar, sosyal medyada gündem yarattı.

Fenerbahçe oyuncusu Arslan Ekşi'nin maç içinde sürekli hakemlere itirazları, oyunu soğutması ve Beşiktaş taraftarına yaptığı el hareketleri sonrasında Beşiktaş taraftarlarının Arslan Ekşi'ye karşı tepki göstermesi ortamın gerilmesine neden oldu.

Maç esnasında hakemlere olan itirazlarını sürdüren ve kırmızı kart gören Arslan Ekşi, maç sonunda da hakem masasına giderek rapor tutulmasını istedi. Hakemlerin kendisinin bu işe karışmamasını rica ederek söylemesine rağmen Arslan Ekşi kendi kağıt kalemi alarak rapor yazdı ve gözlemciye teslim etti. TVF Başkan Vekili Mustafa Ekşi'nin oğlu olan Arslan Ekşi'nin bu tavırları sergilerken, hakemleri ve gözlemciyi dinlememesi ve aynı zamanda hakemlerin ve gözlemcinin kendisine müdahalede bulunmaması dikkatlerden kaçmadı.

Maç sonrasında BJK Medya Sorumlusu Hasan Avcı'nın sosyal medyada yaptığı paylaşım ise herkesi şaşırttı. Arslan Ekşi'nin Beşiktaşlı olduğunu ve yaptıklarının kendisinin yanlış karaktere sahip olduğunu belirten paylaşım yapan Hasan Avcı'nın yazdıkları kafalarda soru işareti yarattı. Aynı zamanda gün boyunca sosyal medyada Beşiktaşlı taraftarların Arslan Ekşi'ye olan tepkileri devam etti.

 

Yorumlar (0)