Vodafone Arena'da kaybetmeyiz!

Dün sabah sağlık kontrolünden geçen, ardından Vodafone Arena'yı gezen Rholdolfo, "Rakiplerimizin böyle statlarda puan alması imkansız gibi" dedi

FUTBOL 25.07.2015 - 03:15 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ın yeni transferi Luiz Rhodolfo, Fikret Orman ile Vodafone Arena'da bir araya geldikten sonra stat hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arena'yı çok beğendiğini ifade eden Rhodolfo, "Müthiş stat oluyor. Bu tarz statlarda oynamak heyecan verici. Ben de oynamak için sabırsızlanıyorum. Gremio'da oynarken de bu tarz statta oynuyorduk. Ev sahibi taraftarı, böyle statlarda rakip takımın üzerine yükleniyor. Rakiplerin böyle statlarda puan alması zor. Saha içinde ve dışında tecrübelerimi aktarmaya çalışacağım. Oynadıkça taraftarlarımıza daha büyük mutluluklar yaşatmak istiyorum" diye konuştu. 

Öte yandan Başkan Fikret Orman, dün sabah birlikte stadı gezdiği Brezilyalı yıldıza övgüler yağdırdı. Başkan Orman, "Tüm yeni oyuncularımızın, yeni mabedimizi görmelerini istiyorum. Rhodolfo, çok kaliteli ve iyi bir insan. Zaten yapmış olduğumuz araştırmalar sadece futbol değil, karakteriyle de alakalı. Yüksek ahlaklı oyuncuları kulübümüzde barındırmayı istiyoruz. Beck, takımın kaptanıydı. Rhodolfo da öyle. Quaresma Beşiktaş'ta kaptanlık yapmış biri. Tosic de tecrübeli isim." Bu arada Rhodolfo, dün akşam yeni sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya'da bulunan Beşiktaş'ın kampına katıldı.

 

Kaynak:Fotomaç

Gelişmelerden Haberdar Olun

@