Vodafone Arena inşaatında sona yaklaşılırken, bu süreci Beşiktaş taraftarıyla kutlamak isteyen Vodafone, 'Anılar Sahada' isimli yeni dijital bir projeyi daha hayata geçirdi.

Gözden kaçırmayın

Cenk Tosun transferinde sıcak gelişme Cenk Tosun transferinde sıcak gelişme
 Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, Vodafone Arena inşaatının son aşamalarını #EveDönüyoruz sloganıyla kutluyor. Koltuk montajıyla taraftarların tribün anılarını ölümsüzleştiren Vodafone şimdi de çim sahada destanlar yazan Beşiktaşlı futbolcuların anılarının derlendiği ‘Anılar Sahada’ isimli dijital projeyi hayata geçirdi.


Proje kapsamında ‘anilarsahada.vodafonearena.com.tr’ sitesine giren kullanıcılar, istedikleri seneye tıklayarak o sene çim sahada neler yaşanmış, hangi destanlar yazılmış okuyabilecek ve dilerlerse bu anıları sosyal medyadan paylaşabilecekler. Böylelikle Beşiktaş tarihine damgasını vuran anlar bir çeşit dijital müzeye dönüştürülmüş olacak.‘ANILAR SAHADA’ KAMPANYASIYLA ANILAR BİRİKİYOR
‘Anılar Sahada’ projesi, Vodafone Arena’nın geri sayım coşkusunu paylaşma amacıyla hayata geçirilen ikinci dijital proje. Bundan önce ‘Bu Koltuklar Şahit’ projesiyle bukoltuklarsahit.vodafonearena.com.tr adresi üzerinde taraftarların tribün anıları derlendi. Beşiktaşlılar tarafından yoğun ilgi gören siteye ilk ayında 3 bine yakın anı bırakıldı.