Vitor Hugo'dan transfer özrü!

Beşiktaş ile her konuda anlaşmasına rağmen eski kulübü Palmeiras’dan gelen sürpriz teklif üzerine rotasını son anda Brezilya’ya çeviren Vitor Hugo, siyah-beyazlı yöneticileri arayarak yaşananlara açıklık getirdi.

GÜNDEM 21.07.2019 - 13:10 21.04.2021 - 23:52 Kartal Bakışı

Beşiktaş ile her konuda anlaşmasına rağmen eski kulübü Palmeiras’dan gelen sürpriz teklif üzerine rotasını son anda Brezilya’ya çeviren Vitor Hugo, siyah-beyazlı yöneticileri arayarak yaşananlara açıklık getirdi. Kartal’la kiralık anlaşan tecrübeli stoper, Palmeiras’ın Fiorentina’ya 5,5 milyon euro bonservis teklif etmesi üzerine ülkesine dönme kararı almıştı.

Palmeiras'ın teklifi kabul etti
Vitor Hugo, Beşiktaşlı idarecilerle yaptığı görüşmede duygusal sebeplerle Palmeiras’ın teklifini kabul ettiğini bildirdi.
Vitor Hugo: "Tamamen duygusal sebeplerle dönme kararı aldım"

İki sezon önce 8 milyon euro bonservis karşılığında Palmeiras’tan Fiorentina’ya transfer olan deneyimli oyuncunun, “Palmeiras benim için çok önemli bir kulüp. Başka bir takımdan teklif alsaydım kabul etmezdim ama ailemin isteği de ülkemize dönme yönünde oldu. Tercihimin parayla ilgisi yok tamamen duygusal sebeplerle Palmeiras’a dönme kararı aldım. Bana gösterdiğiniz ilgi ve teklifiniz için çok teşekkür ederim” diye konuştuğu öğrenildi.

Mirin ve Roco elden çıkarsa takviye olacak
Atınç ile daha önce el sıkışan siyah-beyazlıların, Nicolas Isimat Mirin - Enzo Roco ikilisinden birinin elden çıkarılması halinde stoper takviyesi yapacağı ifade edildi.


Elde kalırlarsa transfer olmayacak
Mirin ve Roco’nun elde kalması durumunda defansın ortasına oyuncu alınmayacağı kaydedildi.

Milliyet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@