Vinç gitti yeni sistem geldi!

Nevzat Demir Tesisleri'ndeki çalışma nedeniyle yeni sezon hazırlıklarını TFF'nin Hasan Doğan Milli Takım Tesisleri'nde sürdüren Beşiktaş, 1 günlük iznin ardından Riva'da toplandı.

FUTBOL 14.07.2019 - 08:46 21.04.2021 - 23:52 Kartal Bakışı

Yeni sezon hazırlıklarının ilk günlerinde vinç üzerinden kamera kaydı yaptırıp antrenmanları takip eden Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, sistemde değişikliğe gitti. Tecrübeli hoca, saha kenarına kurdurduğu uzaktan kumandalı kamera sistemiyle, oyuncuların koşu mesafesi ve özel ölçümlerini kayda geçirdi. Görüntüleri sıkça izleyen Avcı, talebelerine yönlendirmelerde bulundu.

Antrenmanı teknik direktör Abdullah Avcı'nın eski yardımcısı Alioum Saidou da izledi. Avcı'ya başarılar dileyen Saidou, daha sonra futbol direktörü Ali Naibi ile saha kenarında uzun bir sohbet gerçekleştirdi. Siyah-beyazlılar 22 Temmuz'a kadar kampa devam edecek.

Atiba çalışmalara başladı

Beşiktaş'ta izinden dönen Atiba Hutchinson, antrenör eşliğinde çalıştı. Ameliyat olan Burak Yılmaz, elmacık kemiği kırılan Rıdvan Yılmaz ve izinli olan Medel'in yanı sıra Quaresma da sabah idmanında yer almadı.

Sabah

Gelişmelerden Haberdar Olun

@