ASpor’daki canlı yayında ünlü yorumcu ve eski hakem-futbolcu Erman Toroğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ın anlaştığı Weghorst'un sözleşme detayları belli oldu Beşiktaş'ın anlaştığı Weghorst'un sözleşme detayları belli oldu
 Ünlü yorumcu, eski hakem ve futbolcu Erman Toroğlu, ASpor’da canlı yayında Beşiktaş ve A Milli Takım ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Toroğlu’nun yorumlarında öne çıkan ise Beşiktaş Başkan Fikret Orman’ın Vodafone Arena açılışından sonra yaptığı açıklamalar ve Milli Takım’daki Volkan Demirel tartışmaları ile ilgili oldu.

Toroğlu’nun yorumlarından ön plana çıkanlar ise şu şekilde:

“SEN ORTALARSAN ONLAR DA KÖŞEYE KAFAYI ÇAKAR”

“Beşiktaş saray takımı demek gazetelerin işine gelir. Bir de Mario Gomez sözleri. Mario Gomez’e helal olsun de geç. Giderse daha iyisini alırız deme. Yarın öbür gün kontra atarlar sana. Bakıyorum manşetlere bu iki sözü yazıyorlar. Sen ortalarsan onlar da kafayı çakarlar köşeye. Sen böyle konuşursan karşı tarafın gazetecileri de koyarlar sana işte böyle.”

“BİLET PARALARI GAYET NORMAL”

“Restaurant’da bile fiyatları ayarlamazsan bozasın kaliteyi. Bana hikaye anlatmasınlar. Tribüne giden herkes sigara içiyor. Bi paket sigara kaç para? En az 10 kağıt. Vodafone Arena’daki bu bilet fiyatlarındaki paralar gayet normal”

“KALE VOLKAN BABACAN’INDIR”

“Volkan Demirel’e Kazakistan maçınden önce yapılanlar terbiyesizlik. O ayrı bir konudur. Ama Volkan Demirel Milli Takım’ı kendisi bıraktı. Kimse Volkan Demirel’e sen bundan sonra gelme demedi ki. Milli takımın kalecisi şuanda Volkan Babacan’dır. Helal olsun Volkan Babacan’a hiç de konuşmuyor. Aslanlar gibi de oynuyor. “