Vida isyan etmiş 'Beni buradan kurtarın"

Dinamo Kiev’in yüksek bonservis bedeli istemesi üzerine Siyah-Beyazlılar’ın transferini ocak ayına bıraktığı Hırvat stoper, başkan Fikret Orman’a, “Burada kalmak istemiyorum. Ayrılmak için her yolu denedim ama beni bırakmıyorlar. Beni bir an önce bur

GÜNDEM 02.09.2017 - 11:32 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Beşiktaş için yılan hikayesine dönen Domagaj Vida transferi, Şampiyonlar Ligi için kadro listelerinin dün UEFA’ya gönderilmesinin ardından ocak ayına kaldı.

Uzun süredir Hırvat futbolcuyu almak için uğraşan ancak Dinamo Kiev’in başkanı Igor Surkis’in katı tutumu yüzünden sonuç alamayan Siyah-Beyazlılar’da başkan Fikret Orman ile Beşiktaş forması giymek için can atan Vida arasındaki son görüşmede oldukça ilginç bir konuşma yaşandığı ortaya çıktı...

Ocak ayında bedelsiz olarak Kartal’a gelecek olan ancak şimdiden İstanbul’a gelmek isteyen deneyimli stoperin daha fazla Dinamo Kiev’de kalmak istemediği için Fikret Orman’dan yardım istediği kaydedildi.

***

‘OCAK AYINA KADAR SABRET’

Vida’nın görüşmede Orman’a şunları söylediği öğrenildi:

“Burada kalmak istemiyorum. Ayrılmak için her yolu denedim ama beni bırakmıyorlar. Üstelik sözleşme uzatmak için kıskaca aldılar. Ne yapacağımı bilemiyorum? Beni bir an önce buradan kurtarın." Fikret Orman’ın da şu anda yapılacak bir durumun olmadığını ve sabretmesi gerektiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: " Biz seni almak için her yolu denedik ancak kulübün vermek istemedi. Sonuç olarak ocak ayında serbest kalacaksın ve bize geleceksin. Bu nedenle beklememiz gerekiyor. Buraya geldiğinde eski günleri unutup, hep birlikte çok mutlu günler yaşayacağız. "

***

DEMBA BA DEFTERİ KAPANDI 

Premier Lig takımlarından Crystal Palace’a transferi gerçekleşmeyen Cenk Tosun’un ayrılma ihtimaline karşın gündeme alınan Demba Ba defteri kapandı. Bodrum’da hem çalışıp hem de idman yapan daha sonra Hac görevi için Mekke’ye giden Senegalli oyuncunun sağlık raporlarının çok iyi gelmemesi nedeniyle Şenol Güneş, Ba transferini veto etti. Normal şartlarda Demba Ba’yı takımda görmeyi çok isteyen Güneş’in oyuncudaki stres kırığı nedeniyle çaresiz kaldığı belirtildi.

***

Kaynak: Htspor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@