Vida giderse Pique'yi isterim

Beşiktaş’ın başına geçtiği günden beri stoper sıkıntısı yaşadığını belirten teknik direktör Şenol Güneş, “Bu sezona da stoper kriziyle başlamak istemiyorum. Vida giderse Pique’yi isterim” dedi.

FUTBOL 28.06.2018 - 11:17 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Kartal'ın Hırvat stoperi Domagoj Vida’ya teklif yağıyor. Fakat Beşiktaş’ın başına geçtiği günden beri stoper sıkıntısı yaşadığını belirten teknik direktör Şenol Güneş, “Bu sezona da stoper kriziyle başlamak istemiyorum. Vida giderse Pique’yi isterim” dedi.

YÖNETİM SATIŞA SICAK BAKIYOR

Beşiktaş'a geçen sezon devre arasında bonservissiz gelen Vida, Siyah-Beyazlı formayı sadece 993 dakika giydi. Dünya Kupası’nda kendisine iyi bir vitrin oluşturan yıldız stoperin Beşiktaş’la 2022’ye kadar sözleşmesi bulunuyor. Yönetim kanadı, cazip teklifleri değerlendirme eğiliminde ancak teknik direktör Şenol Güneş satışa karşı çıkıyor. Tosic’in satışından sonra Vida’ya sarılan Güneş yönetime “Vida giderse Pique’yi isterim!” diye serzenişte bulundu.

GÜNEŞ’İN STOPER SIKINTISI

Geçen sezon Tosic’in yüksek form grafiği ve Pepe’yle olan uyumu nedeniyle Vida’yı çoğu maçta yedek oturtan Şenol Güneş, yeni sezonda planlarını Pepe-Vida ikilisi üzerine kurdu. Yaşanan gelişmeler sonrası huzursuz olan başarılı çalıştırıcının, “Şu takıma geldiğimden beri stoper konusu hep sorunlu oldu. Stopersiz şampiyon olduk. Transferler gecikti. Marcelo, Tosic satıldı. Vida giderse Pique’yi isterim. Bu sezona da stoper kriziyle başlamak istemiyorum” dediği aktarıldı.

Güneş

Gelişmelerden Haberdar Olun

@