Beşiktaş’ın anlaşma sağladığı Vida, Dinamo Kiev’in hocası Khatskevich’den gelen görüşme talebini geri çevirmedi, telefonla konuştu. Hırvat stoper, ‘Geri dön’ çağrısına olumsuz yanıt verdi. Dubai’de tatilde bulunan başarılı futbolcu, Ada’dan bir atak

Siyah-Beyazlılar, son 2 sezondur takip ettikleri Domagoj Vida’yı sezon başında takımına kazandırmaya çok yaklaşmış ancak Dinamo Kiev’in karar değişikliği sonrasında bu transfer gerçekleşmemişti.

***

Bu gelişmenin ardından tecrübeli stoperin 31 Aralık 2017’de sona erecek olan sözleşmesini göz önünde bulunduran yönetim, Hırvat futbolcuyla 1 Ocak 2018’den itibaren geçerli olmak üzere 4,5 yıllık ön anlaşma imzalamıştı. 5,5 sezonluk Dinamo Kiev kariyerine 2 hafta önce oynanan Partizan maçı sonrasında veda eden yıldız oyuncu için, ‘Dinamo Kiev’de kalıyor’ iddiaları ortaya atıldı.

***

Eşi Ivana Gogic’le birlikte 

Konuyla ilgili olarak FANATİK’in ulaştığı bilgiye göre Domagoj Vida’nın Dinamo Kiev’den gelen görüşme teklifini kabul ettiği ve teknik direktör Aleksandr Khatskevich’le telefonda konuştuğu bildirildi. Eşi Ivana Gogic’le birlikte Dubai’de tatilde olan Vida’nın, eski hocasının ısrarına rağmen Dinamo Kiev teknik direktörüne olumlu yanıt vermediği öğrenildi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan 18'lik isme 5 milyon euro Beşiktaş'tan 18'lik isme 5 milyon euro

***

Kaynak: Fanatik / Gökmen Özcan