Veysel'in Aklı Beşiktaş'ta

Beşiktaş, Eskişehirspor'dan Veysel Sarı'yı istiyor!Beşiktaş'ın Eskişehirspor'dan Veysel Sarı'yı istediği resmi ağızdan bu sözlerle doğrulandı.

ÖZEL 22.12.2013 - 11:52 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Mesut Hoşcan. A Haber ekranlarında yayınlanan Artı Futbolprogramında Tarık Çamdal transferi hakkında açıklamalarda bulunurken,Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a Veysel Sarı transferi konusunda tutumunedeniyle övgüler yağdırdı.

Tarık Çamdal - Galatasaray flörtünüanlatırken aynı zamanda Beşiktaş'ın Veysel Sarı'yı istediğini belirtenHoşcan,  ''Transfer döneminde bu tür söylentiler çıkar. Futbolundoğasında olan bir şey bu. Bazen istemediğiniz olaylarıyaşayabiliyorsunuz. Bize gelen resmi bir teklif yok. Bu sene Tarık iyibir çıkış yaptı. 3-4 aydır Tarık ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bununnedeni de ortaya çıkmaya başaldı. Biz Anadolu'nun güzide kulüplerindenbiriyiz. Futbolcuların sadece sahaya çıkıp mücadele etmesini isteyen biryapımız var. Galatasaray'dan bize bir teklif gelmedi. Fikret Orman beniaradı. Değerli dostum dedi senin bir oyuncun varmış Veysel Sarı diye.Bu oyuncuyla ilgili bizim menajerlerle beraber yöneticiler bir görüşmeyapmış. Senin rızan olursa seninle görüşüp, oyuncuyla sözleşme imzalamakisteriz. Ben bu duyarlılığından dolayı kendisine teşekkür ettim. Bunuarkadaşlarla değerlendirip sana dönerim başkan dedim.'' ifadelerinikullandı.


Eskişehir ile sözleşme yenilemesi için görüşmeler yaptığını doğrulayan Veysel Sarı, ancak henüz zamanı olduğundan imza atmakta acele etmediğinisavundu.

Beşiktaş'ın Eskişehirspor'dan Veysel Sarı'yı  sağ beke Serdar Kurtuluş'a natif olarak transfer edeceği öğrenildi.Beşiktaş 'ın kendisine iyi davrandığını da belirten Yıldız oyuncu Beşiktaş'ın kendisini istemesi halinde bunu kabul edeceğisinyali verdi.


Siyah beyazlı takımın transfer gündemindeki isimlerden Veysel Sarı Beşiktaş'tan ara transfer dönemi başlayana kadar kendisine süre verilmesini istedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@