İzmir Bornova'da kulüp ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası'nın açılışına katılan Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Veli'ye teşekkür etmiyorum, görevini yaptı" dedi.
 
Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Adana Demirspor ile oynadıkları maçta Veli Kavlak'ın centilmence davranışıyla ilgili, "Veli'ye teşekkür etmiyorum, görevini yaptı" dedi.
 
Ahmet Nur Çebi, Veli Kavlak'ın kupa maçındaki davranışıyla ilgili, şunları söyledi:
 
"Bunu, çok abartılacak bir şey olarak görmüyorum. Zaten normalde olması gereken bir şey. Bunun yapılmış olması, başkalarının yapmamasından dolayı bu kadar önem ifade etmeye başladı. Veli'ye teşekkür etmiyorum, görevini yaptı. Biz Beşiktaşlıyız. Sadece herkes bunu görsün. Beşiktaşlı olan herkes aynı şeyi yapar. Bu konuda Beşiktaşlıların Veli'ye teşekkür etmesi gerektiğini düşünmüyorum. Biz zaten öyleyiz. Başkaları bundan ders çıkarsın."
 
Transferle ilgili soruya Çebi, "Transferde gayret ediyoruz. İnşallah bir şeyler olacak" yanıtını verdi.
 
Ahmet Nur Çebi, açılıştaki konuşmasında da 3 yıl önceye göre gelir ve kapasitesi 4-5 kat arttığını belirttiği Kartal Yuvası sayısını, gelecek yıl sonuna kadar 62'den 100'e çıkarmayı hedeflediklerini dile getirerek, başta taraftarları, bu gelişime katkı sunanlara teşekkür etti.