Sağlık ekibi son kontrollerin ardından omzundaki sakatlığı süren yıldız oyuncuya uygulanacak cerrahi operasyonla ilgili karar verecek.

Ön libero transferinde Napoli’de top koşturan Gökhan İnler başta olmak üzere Bursasporlu milli oyuncu Ozan Tufan ve son olarak Fiorentina’da forma giyen Alberto Aquilani gibi futbolcularla temas kuran Beşiktaş Yönetimi, diğer yandan Veli Kavlak’ı beklemeye devam ediyor.

 

Siyah-beyazlı sağlık heyeti birkaç gün içinde omzundaki sakatlığı süren Veli’ye uygulanacak cerrahi operasyon konusunda kesin bir karara varacak. Sağlık heyeti yapılacak son kontrollerin ardından başarılı futbolcunun sahalara dönüş tarihini de belirleyecek.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta genç oyuncu sakatlandı Beşiktaş'ta genç oyuncu sakatlandı

Transferde rapora göre hareket edecek olan Beşiktaş Yönetimi, Veli’nin 1.5 aydan daha fazla bir zamanda sağlığına kavuşacak olmasının öngörülmesi halinde ön libero takviyesine yeşil ışık yakacak. Sürenin 1.5 aydan az olması halinde ise Teknik Direktör Şenol Güneş’ten, Veli takıma dönene kadar orta sahada Atiba, Sosa, Necip ve Oğuzhan’dan yararlanması talep edilecek.

 

MİLLİYET