Beşiktaş'ta yeni sözleşme yenilemesi her geçen gün biraz daha zora giren Veli Kavlak için menajeri Max Hagmayr'dan şok açıklamalarda geldi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş, 2019 yılından sonra bir kez daha! Beşiktaş, 2019 yılından sonra bir kez daha!

Beşiktaş'ta sözleşme yenileme görüşmeleri devam eden Cenk, Atiba, Ersan, Veli ve Pektemek konusunda yeni bir gelişme yok...
 

Cenk, Ersan ve Pektemek sözleşme yenileme konusunda yönetime prensipte evet derken, Atiba ve Veli Kavlak'ın menajerleri ise işi yokuşa sürüyor. Veli'nin menajeri Cenk Tosun'un aldığı rakamdan, Atiba'nın menajeri ise zaman konusundan sıkıntı yaratıyor. Yeni sözleşme imzalamak için "5'i bir yerde" yapmak isteyen yönetim Atiba ve Veli konusunu çözmeden imza töreni yapmak istemiyor.
 
VELİ KAVLAK'IN MENAJERİNDEN ÇILDIRTACAK SÖZLER
 
Beşiktaş'ta yeni sözleşme yenilemesi her geçen gün biraz daha zora giren Veli Kavlak için menajeri Max Hagmayr'dan can sıkacak açıklamalar geldi.
 
İtalya'da CM'ye konuşan Avusturyalı menajer; "Napoli veya Lazio? İsim vermemeyi tercih ederim. Ama oyuncum için İtalya'nın önemli kulüplerinden teklif olduğunu söyleyebilirim. Sözleşme yenileyecek mi? Yenilemeyecek mi? Sözleşmesi yaz aylarında bitecek. Bu Ocak ayında her şey olabilir. Veli, Serie A'da oynamaktan mutluluk duyacaktır. Bu onun için şu anda birinci tercih sebebi" dedi.