Veli Kavlak: Yeni sezonda ben de varım

Omuz bölgesindeki problemi nedeniyle uzun süredir takımından ayrı kalan Veli Kavlak'tan büyük müjde geldi. Sakatlığı sebebiyle ameliyat olan 26 yaşındaki futbolcu, “Kendimi oldukça iyi hissediyorum. Yaklaşık 2 hafta sonra sahalara geri dönüş yapacağı

GÜNDEM 04.08.2015 - 10:33 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Siyah-Beyazlı formayı son olarak geçen sezonun 25. haftasındaki Fenerbahçe derbisinde giyen ardından omuz bölgesindeki sakatlık nedeniyle uzun bir süre takımından uzak kalan Veli Kavlak’tan sevindirici haber geldi. Bu problemi sebebiyle takımının Almanya ve Avusturya’daki kamp çalışmalarına katılamayan ve ameliyat olan 26 yaşındaki futbolcunun durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Avusturya Milli Takımı fizyoterapisti eşliğinde Almanya’da tedavisi süren Kavlak’ın son durumuyla ilgili olarak yakın çevresine yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 2 hafta sonra sahalara geri dönüş yapacağım. Kendimi oldukça iyi hissediyorum. Çok uzun bir zaman geçirdim ve taraftarla tekrar buluşmak için sabırsızlanıyorum” dediği ortaya çıktı.

‘6 ay iddiaları yalan’

Sakatlığının bulunması sebebiyle yönetimin kendisinin yerine oyuncu baktığı başarılı futbolcu, “Başkanımız’ın bu konudaki kararına saygılıyım. Ancak yeni sezonda ben de varım. Hakkımda, ‘Sahalara 6 ay sonra geri dönecek’ iddiaları yazılıyor. Bunlar doğru değil. En yakın zamanda çalışmalara tekrar başlamak için gün sayıyorum. Çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Gökmen Özcan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@