Futbolcumuz Veli Kavlak, BJK TV’ye özel açıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Oğuzhan Özyakup'a pankartlı veda Oğuzhan Özyakup'a pankartlı veda

Güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini dile getiren Veli Kavlak’ın açıklamaları şöyle:
 
“İdmanlar yoğun geçiyor. Küçük bir sakatlığım var tedavisini yaptırıyorum. Kısa zamanda sahalara dönmeyi umuyorum. Takımda çok güzel bir hava var. Her şey çok iyi gidiyor. Kamp yaptığımız otelden memnunuz.
 
Sezonun ilk yarısında zorluklarla savaştık. Her maçı deplasmanda oynadık. İkinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.
 
Galatasaray maçında gereksiz bir hareket yaptım ben de yaptığımın yanlış olduğunu hemen anladım. Yapacak bir şey yok. Üzücü bir mağlubiyet oldu ve moralimiz bozuldu.
 
Bu sezon futbolumuzu epey geliştirdiğimizi düşünüyorum. İyi futbol oynadığımız ortada. Özellikle Avrupa’daki maçlarda oyun fazla soğumadan daha iyi oynadık. Türkiye’de oyun soğuyunca ritmimiz bozuluyor.
 
Şampiyon olmak için oynadığımız oyunun üstüne koymalıyız. Devamlılık çok önemli. Seri yakalarsak şampiyonluk yarışı içinde oluruz.
 
Elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Orta saha her pozisyona yakın bir mevkii. Enerji gerektiren bir mevkiide oynuyorum.
 
Beşiktaş taraftarı için diyecek bir şey yok. Dünyanın en iyisi olduklarını düşünüyorum. Oyuncular böyle bir taraftar topluluğuna sahip oldukları için çok mutlu. Taraftarlarımız şampiyonluk için sonuna kadar savaşacağımızdan emin olsunlar.
 
Her maç iyi olmak için kendimi dinlendiriyorum ve sağlık ekibimizle koordineli çalışıyorum. Sakatlıklardan uzak bir sezon olur inşallah.”