Fenerbahçeli Robin van Persie, şampiyonluk yarışındaki rakipleri Beşiktaş hakkında konuştu.

 Transferiyle Türkiye’yi ayağa kaldıran Robin van Persie, başarılarla dolu kariyerinin 500. maçına Fenerbahçe formasıyla çıktı.

G.Antep’e karşı geçmişine ve adına yakışır bir performans sergileyen ve 2 gol atıp bir de asist yapan Hollandalı yıldız, gecenin en mutlu isimlerinin başında geldi. Maç sonunda soyunma odasında da bu mutluluğu yüzünden okunan RvP, tüm takım arkadaşlarına teşekkür etti.

‘Uçan Hollandalı’, “Bu akşam hepiniz bana yardımcı olmaya çalıştınız. Bana gol attırmaya çalıştınız. Bunun için herkese teşekkür ediyorum. Benim için özel geceydi ve çok güzel sonuçlandı” ifadelerini kullandı. Takım arkadaşları da golcü oyuncuyu tebrik ederken, soyunma odasında oldukça güzel bir atmosfer oluştu.

VAN PERSIE'NİN BEŞİKTAŞ İDDİASI!

Van Persie ayrıca Beşiktaş’ın 3 puan gerisinde olmalarına rağmen şampiyon olacaklarına inandığını belirtti. Hollandalı; “Çok iyi bir ivme yakaladık. Şu anda bir takım gibi hareket ediyoruz ve bunun karşılığını sahada görüyoruz. Ben inanıyorum. Beşiktaş puan kaybedecek ve biz şampiyon olacağız. Bu yüzden asıl kutlamayı şimdi değil, 503. maçımda yapacağız” şeklinde konuştu.

Diğer futbolcular da şampiyonluğa olan inançlarını dile getirirken, takımın bu inançlı hali herkesin yüzünü güldürdü.KAYNAK:HABERTÜRK