Beşiktaş'ta takım izin yaparken, teknik direktör Valerien Ismael yeni sezonun planlarını yapıyor.

Fransız teknik adam, sözleşmesi sona erecek olan oyunculardan Güven Yalçın, Domagoj Vida ve Can Bozdoğan'ın takımda tutulmasını isterken, diğer oyuncular için olumlu bir rapor sunmadı.

Gözden kaçırmayın

Ali Ece'den Can Bozdoğan önerisi! "Uzun vadede İbrahim Üzülmezleştirip..." Ali Ece'den Can Bozdoğan önerisi! "Uzun vadede İbrahim Üzülmezleştirip..."

Siyah-beyazlılarda Oğuzhan Özyakup, Mehmet Topal ve Gökhan Töre'nin yanı sıra N'Sakala, Lens, Douglas ve Ljajic yeni sezonda kadroda düşünülmüyor.

Larin'e devam etmesi yönünde teklif yapan yönetim, Kanadalı oyuncudan olumlu bir dönüş alamadı. Takımın sembol oyuncuları arasında yer alan Atiba ile de kalmak istemesi halinde 1 yıllık yeni kontrat yapılması ihtimali bulunuyor.

Kiralık kontratları bulunan Batshuayi ve Pjanic'in de takımlarına geri döneceği öğrenildi.

Beşiktaş'ta teknik direktör Ismaeli kaleci takviyesi istemedi. Fransız teknik adam, Ersin'in satılması halinde Mert'in tecrübesinden yararlanmak istiyor.

Valerien Ismael'in önceliğin forvet transferine verilmesini istediği öğrenildi. Sörloth için olumlu görüş veren Ismael, bu mevki için yabancı kuralını da düşünerek yerli bir forvet takviyesi de istiyor.

(beIN SPORTS)